Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.


Банданы с логотипом, пошив и печать бандан

Заказать рекламные банданы с вашим логотипом легко и дешево, шейные платкиПошиття бандани на замовлення і друк назви фірми, її логотипу та / або слогана на готовому виробі дозволяє отримати абсолютно унікальний предмет «робочого» гардероба, успішно заміняє собою повноцінну уніформу в звичному її розумінні. Пошиття бандан і друк на них здійснюється в найкоротші терміни за індивідуальними ескізами замовників або дизайнерів компанії Промо Одяг, а виконання замовлення займає мінімум часу. Собівартість готових бандан мінімальна, що дозволяє істотно заощадити бюджет компанії і спрямувати кошти на розвиток вашої організації.
На відміну від повсюдно використовуваних бейсболок, бандани виглядають яскраво, оригінально і стильно. Вони гарантовано підійдуть абсолютно будь-якому співробітникові, незалежно від індивідуальних особливостей його зовнішності або загального стилю одягу. Тим більше що демократичний і універсальний фасон бандан дозволяє носити виріб і класичним способом - у вигляді косинці на голові, і будь-яким іншим - як напульсник, краватка, пов'язку на голову, стрічку для волосся і т.д. Особливо підходить виріб кухарям, офіціантам, продавцям-касирам, продавцям-консультантам, працівникам дитячих чи спортивних майданчиків і промоутерам. А при проведенні корпоративних заходів, промоакцій та презентацій друк на банданах також дозволяє знайти ідеальний варіант приємного сувеніра для їх учасників: колег, клієнтів і партнерів вашої компанії.
Як здійснюється пошиття та друк виробів в компанії Промо Одяг?Як правило, матеріалом для виробництва бандани стає бязь - міцна, але м'яка і прекрасно піддається обробці тканину. Тим не менш, за бажанням замовника, продукція може бути виготовлена також з бавовни, ситцю та інших матеріалів. Перед друком виріб проходить обробку декоративним оверлоком або подгибкой для підвищення зносостійкості і довговічності аксесуара. Так тривале використання не позначається на формі і привабливості форменого бандани. Для нанесення зображень на бандану використовується метод шовкографії, так званої трафаретного друку. Перевагами технології є висока чіткість малюнка і максимальна передача кольору. Застосування водних фарб дозволяє переводити малюнки великих масштабів без шкоди для якості готового виробу, зокрема його повітропроникності. Така продукція на 100% безпечна і гігієнічна, онавидержівает хімічну та машинну чистку, негативний вплив сонця і механічні пошкодження. Переконайтеся в цьому прямо зараз, ознайомившись з повним асортиментом зразків виробів під нанесення в каталозі інтернет-магазину Промо Одяг!Создан 18 апр 2015Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина