Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

БЕЙСБОЛКИ І КЕПКИ ОПТОМ З ЛОГОТИПОМ

Промо кепки, бейсболки з логотипом, рекламні головніе убориУ даному розділі каталогу представлені бейсболки, козирки і панами для чоловіків, жінок і дітей. У нас можна замовити бейсболки з написами і логотипами на будь-який смак. Панами, козирки та бейсболки - це важливий головний атрибут протягом усього року. Компанія ADMOS реалізує дану продукцію оптом за найвигіднішими цінами в Москві.
Бейсболки - це спортивний головний убір, який є одним з найбільш популярних рекламних носіїв. Даний аксесуар завжди помітний і змушує звернути на себе увагу. Бейсболки - це універсальний головний убір, який відмінно підходить для будь-якої статі і віку. Оригінальний пошиття і якісний матеріал значно збільшують термін їх носіння. Ми реалізуємо бейсболки оптом і на замовлення від різних світових брендових виробників.
Кепка - це м'який головний убір, який оснащений козирком. Наша компанія реалізує кепки оптом і на замовлення за найбільш вигідними умовами. Також у нас можна замовити кепки з логотипами і написами на ваш розсуд.
Панама - це головний убір, який відмінно захищає від сонця дітей, чоловіків і жінок. У нас можна зробити замовлення панамок з логотипами і написами в будь-який час.
Каталог бейсболок, козирків і панамок
У даному каталозі Вашій увазі представлені численні різні моделі даних головних уборів. Ми реалізуємо бейсболки, козирки і панами оптом з написами і логотипами за найбільш вигідними цінами. Також у нас можна замовити друк на бейсболках з шовкотрафаретним методом нанесення напису. Дані аксесуари виконані в різних кольорах. В нашому Інтернет-магазині можна купити оптом панами з написами для різних цілей.
Способи нанесення логотипів і написів на бейсболки, козирки і панами
Сьогодні великим попитом серед населення користується така послуга, як нанесення логотипу на одяг. Найпопулярнішим способом нанесення на бейсболки є - вишивка логотипів, лейблів, написів. Ми наносимо напис на бейсболки шовкографічним методом і посредствам вишивки. Ці технології дають можливість використання будь-яких кольорів і відтінків.Бейсболки з логотипами компанії є відмінним подарунком для кожного співробітника компанії і не тільки.
У нас, Ви завжди можете замовити послугу друк на бейсболках за найдоступнішими цінами в Україні. Ціна за 1шт. і підсумкова вартість замовлення безпосередньо залежить від обсягу тиражу та кількості використовуваних кольорів.Також у нас можна купити спортивні кепки з козирком в різних колірних виконаннях, для нанесення логотипу на кепки ми застосовуємо шовкографію. На передній частині кепки відмінно буде виглядати рекламний логотип.
На сайті нашої компанії ви можете в будь-який час замовити бейсболки, панами і кепки з написами, нанесеними та іншими методами. У нас широкий асортимент панамок на замовлення оптом з нанесенням логотипу різної складності.Создан 18 апр 2015Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина