Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Полотенца с логотипом, рушники з логотипом

Полотенце с логотипом Вашей компании – замечательный способ заявить о себе!  Така звичайна річ, як рушник, що має, на думку більшості людей, виключно побутове призначення, може служити чудовим, а головне - дуже ефективним рекламним носієм. Рушник з логотипом Вашої компанії - чудовий спосіб заявити про себе! Отримавши в подарунок пухнасте, яскраве рушник з логотипом, будь-яка людина відчуває приємні емоції. Цей сувенір буде нагадувати про дарувальника довгий час. Необхідні рушники і на відпочинку, і вдома, і розміщена на них реклама буде постійно на очах, і не тільки у того, кому подарований цей предмет, але і тим, хто знаходиться поруч - члени сім'ї, друзі, люди на пляжі (якщо мова йде про пляжний рушник).

 

  Махрові рушники з логотипом. Затишні махрові рушники з логотипом можуть бути чудовим подарунком як для клієнтів, так і для ділових партнерів. Крім того, рушники із зображеною на них фірмовою символікою набули широкого поширення в спортивних клубах, ресторанах, готелях, саунах і салонах краси.рушник з логотипом, пошиття полотенецПолотенца, виготовлені з якісного матеріалу, прослужать довгий час і не втратять яскравості фарб і якості нанесеного на них зображення, Вашу рекламу зможе спостерігати безліч людей протягом тривалого часу. Пресовані рушники з логотипом Сьогодні дуже популярні також пресовані рушники з логотипом, які мають різні форми та розміри.Реклама може розміщуватися на рушник саме там, де Ви порахуєте зручним - в бордюрі або на основному полотні.Малюнок може бути і одноколірним, і багатобарвним. Проявити фантазію, Ви можете, порадившись з нашими фахівцями, які не обходьте стороною такий чудовий і затишний аксесуар, як рушник з логотипом - воно відмінно послужить справі процвітання та впізнаваності Вашої компанії!

 

Кожна цінує себе компанія дуже ретельно підходить до рекламування своїх послуг і себе в цілому, і це дуже правильно! Для цих цілей махрові вироби з логотипом в структурі підходять найкращим чином.
ОСОБЛИВОСТІ махрові вироби з логотипом:
Нанесення логотипу на махрові рушникиНенав'язлива реклама, суть якої людина може зрозуміти відразуВаша реклама завжди на виду і приносить людині користьНанесення логотипу на махрові рушники та вироби у нас замовляють готелі та мотелі, spa комплекси, салони краси, сауни, спортивні клуби, а також відомі ТМ для просування бренду і проведення рекламних акцій.
Мінімальна партія для замовлення - 500 штук.Вартість розраховується в кожному випадку індивідуально залежно від складності та обсягу робіт.
Потужності і скрупульозний підхід нашого підприємства до виробництва текстильних виробів дозволяють нам з гордістю представляти свою продукцію!
Рушники з логотипом - це не тільки реклама, що дозволяє Вашої компанії розширити коло своєї популярності, але і потрібна річ у побуті. Більшість ваших клієнтів, партнерів, співробітників і навіть конкурентів, користуючись щодня махровим рушником, зможуть бачити Ваш логотип на ньому. Адже рушник - це предмет щоденного використання. Вранці - почистивши зуби, вдень - помивши руки перед їжею, ввечері - перед сном, людина бачить перед собою рушник з логотипом. І це все можливо зробити за рахунок нашої оригінальної текстильної продукції, придатної для ефективного вирішення всіляких рекламних завдань і презентаційних кампаній.
      Рекламний ефект, який можуть створювати рушники з логотипом, заснований на гарантованої багатократності рекламного впливу. Крім цього, рушники можуть стати приємними і корисними подарунками для Ваших партнерів, співробітників або клієнтів.
Для елітних готелів та готелів пропонуємо замовити комплекти: махрові рушники різних розмірів, махрові халати і тапочки з логотипом готелю.
Можливі варіанти нанесення логотипу:
Рушник з жакардовим логотипом (тиснення ниток)   Рушник з подвійним жаккардом (Пестротканина логотип з 2-х кольорів, реактивного фарбування)   Рушник з логотипом в бордюрі (структурна вишивка)   Комбінований логотип (тиснення ниток + Пестротканина логотип або тиснення ниток + структурна вишивка).   Фарбування реактивним фарбуванням ниток або фарбування махрового полотна дозволяють їм витримувати до 1000 циклів прання, не втрачаючи свої головні якості - яскравість, а також м'якість, ніжність і пухнастість. І це не дивно, якщо врахувати, то яку «тренування» проходить махрова тканина або нитки для виготовлення виробу, для цього вони протягом восьми годин безперервно обертаються в фарбувальній барабані.
Після цього пофарбована тканина або нитки піддають ще більш жорсткому випробуванню: вони при ще більшій температурі перуть в спеціальному апараті, завданням якого є позбавлення махрових волокон від нестійких залишків барвника. Завдяки процесу мерселізаціі (пом'якшення), по закінченню виробництва рушник стає більш м'яким.Создан 19 апр 2015Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина