Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Скатертини з логотипом

Скатертини на замовленняДо ваших послуг виготовлення скатертин на замовлення просто, швидко і недорого. Розробка стильного дизайну, друк на японському обладнанні на найкращих тканинах і пошиття з будь-якими видами обробки будуть виконані реальними майстрами своєї справи.
Ми завжди готові до штучному і багатотиражних виробництву скатертин для ресторанів, клубів, семінарів, конференцій, презентацій, весіль та будь-яких урочистих випадків. До речі, серветки та настільні прапорці теж робимо.
Виготовлення скатертин з логотипом на замовлення в СПб
Тканини для виготовлення скатертин

Всі тканини, які ми пропонуємо, синтетичні - зі складом 100% поліестер. Зробити стійку до прання друк можна тільки на такому матеріалі. Вибір тканин у нас дуже великий, але саме для скатертин замовляють такі:
1. Сатен - щільна тканина з благородною, матовою текстурою, якнайкраще підходить для офіційних заходів.
2.Атлас - гладка, ошатна тканину зі спокійним блиском, хороша для святкових заходів.
3.Крістіна - шикарна, ефектна тканина з яскраво-вираженою візерунчастої фактурою, призначена для оригінальних дизайнерських рішень.
4.Поле Арт - незрівнянна тканина з активно-вираженою фактурою, що нагадує гобеленові плетіння.
5.Габардін - помірно фактурне полотно, зі злегка ворсистою поверхнею, гідно виглядатиме на будь-якому столі.
6.Оксфорд - непромокаючої тканини з просоченням виворітного боку.
Для виготовлення скатертин ми застосовуємо сертифіковані, екологічно безпечні барвники, що не мають будь-якого запаху.
Розміри і форма скатертинВ нашому прайсі вказані ціни на стандартні розміри, але звичайно виготовимо і будь-який інший розмір по вашому побажанню.
Замовляючи скатертину потрібно виходити з розмірів конкретного столу, на який вона буде постелено. Правила такі: полотно має свешиваться зі столу на 20-25 см. На всі боки, але не нижче висоти стільців. Проте, в деяких випадках, а саме для покриття столів президії, для демонстраційних або фуршетних столів - полотно має звисати до підлоги, але не торкатися його.
Форма скатертини може бути круглої, прямокутної або еліпсовою (повинна відповідати столу)
Нижній край полотна може бути обстрочен з підгинанням, Обмітати мікрооверлоком, або обрізаний гарячим ножем. Також робимо обробку воланом або бахромою.
Форма скатертин з логотипом
Дизайн скатертин з логотипомЗвичайно, на скатертинах можна надрукувати не тільки логотипи, а й будь-які візерунки, тексти, фото - розміром хоч у всі полотно і з повною кольоровою свободою. При цьому треба подбати, щоб дизайн-макет був підготовлений абсолютно правильно. Якщо Ви готуєте його самостійно, то будь ласка ознайомтеся з вимогами до макету.
Підготовку макета може виконати наш дизайнер, для цього достатньо надати ваш логотип для скатертини (бажано у векторному вигляді). Якщо необхідно в точності дотримати фірмові кольори, вкажіть будь ласка їх номери за шкалою Pantone. При необхідності робимо пробний відбиток.
Терміни виробництва скатертинНа штучні замовлення і невеликі тиражі йде зазвичай 3-5 днів. Терміни виготовлення великих партій плануються відповідно до завантаження виробничої лінії в даний момент і можуть зайняти до двох тижнів.Создан 18 мая 2015Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина