Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Штори з логотипом

Виготовимо на замовлення завіси-штори з фотодруком будь-якого розміру, за ціною доступною всім!Виготовимо на замовлення завіси-штори з фотодруком будь-якого розміру, за ціною доступною всім! Фотопринт на штору здатний створити красу, незрівнянну зі звичайними шторами, гардинами або фіранками. Робимо також завіси і декорації для театрів. Можемо виготовити стильні подушки, рулонні штори, фотошпалери і постери для вашої квартири або офісу.
Друк фото на шторах в Україні.
ТканиниДля штор з фотодруком ми пропонуємо найширший вибір тканин, які успішно вирішать будь-яку функціональну і естетичну задачу. Є зовсім прозорі тканини: органза, тюль, шифон, напівпрозору тканини різної текстури, і зовсім щільні тканини, аж до повністю світлонепроникною "Black Out".
Ви можете подивитися і вибрати найбільш підходящу тканину по каталогу в нашому офісі. Склад тканин 100% поліестер.
Друк Ми робимо принти на штору з допомогою найсучаснішої технології сублімації. Використовуваний нами барвник дає точну передачу кольору, абсолютно екологічний, не вигоряє на сонці і не змивається ні при якій пранні.
Можлива запечатка матеріалу замовника, якщо він придатний для даної технології. Для цього потрібен невеликий зразок на пробу.
Друк виконується з 100% двостороннім прокрасом. Проте, в деяких випадках буває досить одностороннього прокрас і це значно дешевше.
При необхідності робимо безкоштовну цветопробу.
Як купити штору з фотодруком Для замовлення необхідно:
Вибрати тканинуВказати розмір і спосіб кріплення (на петельках, на крокодильчика, на кільцях) Вибрати односторонній або двосторонній прокрасПідібрати фотоЗробити передоплатуДе і як підібрати фото для принта на шторуМи співпрацюємо з найбільшим фотобанком shutterstock.com На будь-яку тему Ви знайдете там тисячі відмінних фото. Вибирайте картинки з розміром «професійний» (найбільший розмір в пікселях). Розмір вказаний під кожним зображенням. Вартість кожного з них 450 руб. Ви повідомляєте нам номер зображення і ми його купуємо.
Ви можете також надати і своє зображення, але потрібно мати на увазі, що якість повинна бути досить високим.
Яким має бути якість фото Для зображень, виконаних у векторному форматі - проблем немає, так як вони можуть бути збільшені у багато разів без втрати різкості.
Фотографія (jpeg) при великому збільшенні починає помітно втрачати різкість. Для отримання хорошої якості відбитка - на 100 см. Штори повинно бути не менше 2500 пікселів. Наприклад, фото 5000х7500 пікселів буде достатньо для полотна 2х3 метри.
Терміни виконання замовленняТермін залежить від завантаження виробничої лінії. Зазвичай він займає 5-7 днів.Создан 18 мая 2015Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина