Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Печать на накидках в Киеве, Харькове, Одессе

Купить накидки с логотипом вашей компании, пошив накидок и жилетов  Друк сублімації на тканині - найякісніший вид нанесення, який широко використовується при виготовленні промо сувенірів таких як: вимпела, шарфи, прапори, футболки, промо одяг і т.д. Це єдиний вид нанесення, який не вносить сторонню речовину в структуру тканини, тобто його не можна «намацати». Властивості тканини не змінюються після друку. Крім того, це самий «екологічно чистий» вид друку. Практично вся спортивна ігрова форма: футбольний, баскетбольний і хокейна, виготовляється за технологією сублімації на  накидках .
  Сублімація на тканині має такі особливості:- Ці фарби не є кроющими, тому нанесення можна зробити тільки на білій основі. На практиці сублімацію використовують для запечатки цілком крою білої тканини в процесі пошиття виробів.- Складність і розміри нанесень не змінюють вартості друку, в цій технології ціна остаточна для будь-якого дизайну виробу.- Для друку можна використовувати тільки тканини складаються з 100% поліестеру.

 Вперше манишки футбольні були створені дворовими командами в далекому 1951 році в США. Як матеріал тоді використовували старий одяг. Одна з команд фарбувала область плеча в білий колір за допомогою хімічної фарби, а інша - в чорний. Таким чином і з'явилася перша в історії людства манишка. З часом даний вид одягу ставав все більш і більш затребуваним, і в манишках для футболу почали активно грати діти.Незабаром описуваний метод був запозичений любителями футболу у всьому світі. Таким чином, вже до 1979 року в багатьох країнах вже активно використовували цю техніку, щоб можна було підкреслити відмінність суперників від союзників.

 Футбольні манишки були випущені для продажу всесвітньо відомим брендом Umbro. Одяг згаданої торгової марки донині є лідером у співвідношенні якості і ціни.В даний час манишка залишається необхідним атрибутом для гри на вулиці (на відкритому полі), а також дуже часто - для гри у футзалі. Це дає можливість членам команди, які відзначені одним кольором, відчувати себе одним цілим.Основне призначення описуваного виду одягу - це з'єднання футбольних гравців в дружну команду, що сприяє значному підвищенню ефективності гри кожного спортсмена окремо.Создан 17 июн 2015Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина