Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

 

Рекламні манишки (накидки)
ПРОМО займається розміщенням зовнішньої реклами та виготовленням вивісок в Одесі. Одним із широко використовуваних видів зовнішньої реклами є рекламні манишки. Накидка-манишка це текстильний виріб, яке носиться поверх одягу, із зображенням логотипу або слогана, що позначає агітатора або промоутера. На рекламних манишках Ви також можете логотипи спонсорів, партнерів, компаній або будь-яку іншу інформацію, потрібну Вам.
У дев'ятнадцятому столітті манишки увійшли в ужиток як знімні нагрудні вставки на сорочки для чиновників. В кінці дев'ятнадцятого століття вони стали популярними в аристократів, і їх носили під шикарними смокінгами і фраками. Потім їх почали носити і жінки, прикрашаючи блузки, сукні та дамські костюми. Все це виглядало красиво і елегантно, і яскраво виділяло людини з натовпу. Зараз манишки стали використовувати в рекламі, з них прибрали мережива, рюшки і вишивку, але свою привабливу функцію вони виконують дотепер. Яскраво і стильно виділяють Вашу рекламу в натовпі, залучаючи максимум уваги.
Рекламна манишка або рекламна накидка це вид рекламного одягу, схожа на жилетку, з вирізом для рук і голови, що надівається на верхній одяг. Рекламні манишки використовуються як вид зовнішньої реклами в проведенііРекламная накидка рекламних компаній, промо-акцій і передвиборної агітації. Величезні плюси рекламних манишок в тому, що вони підлаштовуються під будь-який розмір, а спеціальні регулятори дозволяють їх підтягнути так, як зручно; Рекламні накидки прості у виготовленні, що робить можливим їх пошив у великих обсягах в короткі терміни. Промо-накидка один з кращих видів рекламної одягу, що ідеально підходить для проведення промо-акйіц.
Рекламні манишки зроблять Вам стильну і яскраву рекламу і помітно скоротять грошові витрати. У Вас заплановано численна промо-акція за участю агітаторів або промоутерів, але бюджет не великий? Тоді рекламна накидка з логотипами Вашого бренду це те, що Вам потрібно. Ціна рекламної манишки зазвичай порівнянна з ціною простий футболки, але функціональність і можливості у використанні набагато більше. Також рекламні манишки відмінно підходять для використання в масових спортивних іграх, щоб ділити учасників на команди. Надруковані на них логотипи неминуче звернуть увагу глядачів на Вашу рекламу.
Види рекламних манишок (рекламних накидок)Наша компанія пропонує різні варіанти кольорів та матеріалів у виготовленні рекламних манишок. Шиються рекламні накидки з будь-яких матеріалів, але переважно використовується синтетика, для кращого нанесення зображення Вашого логотипу. Найчастіше для виготовлення рекламних манишок використовуються такі матеріали, як Болонья, поліестер, нейлон, габардин, атлас, шовк і багато інших. Ці тканини відмінно підходять для виготовлення рекламних накидок, так як на них чудово лягає фарба. Це робить можливим друкувати на рекламних накидках логотипи зі складними зображеннями. Рекламні манишки практичні у використанні, наприклад, вони бувають з кишенями, на зав'язках, гумках, липучках і так далі. Ви можете замовити у нас рекламні манишки будь-якого фасону і розміру, який потрібен Вам. Для літніх заходів найкраще підходять короткі промо-накидки. Вони невеликого розміру і відмінно виглядатимуть на струнких дівчатах. Для зимових заходів підійдуть довгі й великі рекламні манишки. Вони більшого розміру і з легкістю налезут на зимовий верхній одяг.
Виготовлення рекламних манишок (рекламних накидок) Рекламна накидкаВиготовлення рекламних манишок це простий і швидкий спосіб виробництва рекламного одягу. При пошитті рекламних накидок наше агентство прислухається до всіх побажань замовників, спираючись на досвід наших фахівців. Пошиття рекламних манишок складається з декількох етапів перший, це детальна розробка макетів рекламних промо-накидок, вибирається форма, колір, розмір, тканину і зображення. Другий етап виготовлення рекламних манишок це остаточне затвердження варіанти тканини і методу нанесення логотипу. Третій зразок рекламної накидки, для оцінки майбутнього тиражу вироби.
Наше агентство надає послуги з:
- Виготовленню промо-накидок для рекламних заходів
- Пошиття рекламних манишок з нанесенням зображень логотипів і слоганів
Все це за приємною ціною і в найкоротші терміни!
Крім виготовлення рекламних манишок агентство UKRREKLAMA надає послуги з розміщення логотипів та інших зображень на рекламних накидках. Розміщення Вашої реклами на рекламних манишках може бути вироблено різними способами:
- Друк на текстилі шовкографія (друк фарбою нанесення зображення за допомогою трафаретних формочок спеціальної текстильної фарбою, ця технологія робить можливим друк на будь-яких поверхнях, таких як скло, дерево, шкіра, метал і тканина; даний вид друк досить економічний і може бути легко застосовний для великих тиражів); термоперенос (нанесення зображення з використанням термопленки нанесення зображення за допомогою проміжних матеріалів вирізання з вінілової плівки колірних елементів, які потім приварюються за допомогою термопреса на високих температурах), друк сублімації (підходить для білих і світлих тканин, з певним відсотком складу синтетичної складової атлас, габардин , крепсатін і т.д .; при використанні цього способу якість друкованого зображення максимально високе).
- Комп'ютерна вишивка комп'ютерна вишивка логотипів, слоганів і будь-яких інших зображень з високою якістю виконання, що візуально здорожує вигляд виробу.
Рекламна накидка
Агентство UKRREKLAMA старається для Вас, щоб Ваша реклама була якісною. З використанням рекламних манишок люди з легкістю зможуть помітити людину, який рекламує Вашу фірму навіть у великому скупченні людей. Завдяки рекламним накидкам реклама Вашого бренду буде виглядати яскраво і стильно. А основне зручність рекламних манишок в тому, що не потрібно витрачати гроші на промо-форму, розміри якої індивідуальні. Манишки підійдуть для всіх, в незалежності від статі та розміру одягу. Це кращий варіант, який підходить для агітаторів і промоутерів.
Наше агентство займається розміщенням зовнішньої реклами, щоб саме Ваш бренд виділявся з сотні інших. При замовленні рекламних накидок у нас, враховуються всі Ваші побажання щодо форми, кольору, розміру, методу нанесення логотипу та матеріалу. Ми зробимо Вашу рекламу так, як це потрібно Вам.
Теги: Рекламні манишки, рекламні накидки, промо-накидки, зовнішня реклама, рекламний одяг, промо-одягСоздан 17 июн 2015 
Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина