Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Нанесення на футболки логотипу

Футболки уже давно стали самой распространенной одеждой для повседневного пользования. Популярность футболки объяснить очень просто. такая одежда легко шьется, подходит для нанесения любых изображений, её легко и удобно носить. Футболки з логотипом, як елемент просування, відомий давно. Багато компаній пропонує нанесення логотипу на футболки, але завдати якісно зображення можуть не всі. Найпоширенішим способом нанесення логотипу на футболки є сублімація на тканині. Такий спосіб дозволяє виробляти пошиття якісних футболок, на яких яскраві зображення зберігаються довгий час. Вони не линяють після декількох прань, не залишають фарбу на тілі, в них комфортно, шкіра дихає, а настрій завжди піднесений.Компанія Ньютелл пропонує своїм партнерам повний цикл виробництва футболок від проектування крою та створення дизайну, до сублімації і пошиття.

 

 Процес шиття футболок включає в себе кілька найважливіших етапів, найголовніший з яких пошиття. Ми пропонуємо всі популярні види, тканин, фурнітури, крою та декорування футболок. Наші фахівці легко підберуть вам найоптимальніше поєднання всіх елементів для отримання кращого співвідношення ціни і якості.футболки з логотипомЦіна футболок на замовлення сильно відрізняється від замовлення до замовлення. Багатьом нашим клієнтам важливо, щоб їхні вироби значно відрізнялися, або навпаки були схожі на задані зразки. Зробити це не складно, адже процес пошиття футболок з логотипом відомий давно. Існуючі стандарти дозволяють при пошитті просто комбінувати тканини, фурнітури, крій і дизайн, щоб отримати унікальний виріб.

 

 Ми пропонуємо друк і пошиття футболок на замовлення з логотипом від простих маечек до толстовок: пошиття футбол з комбінованими елементами, пошиття футболок з короткими рукавами, пошиття футболок з довгими рукавами, пошиття футболок з з різними елементами декору. Одним з найважливіших елементів на футболці є зображення. Нанесення логотипу на футболці - найпопулярніший напрям в рекламному текстилі. Ми пропонуємо футболки з брендування тіражомі від 5 до 1000 шт і більше.У нашому арсеналі декілька найпопулярніших позицій за кроєм: класична футболка, фіт (приталенная) і слим фіт- (по фігурі) з круглою горловиною і V-подібною горловиною, горловини і рукава можуть бути оброблені, як материнською тканиною, наприклад при виготовленні та друку футболок за матеріалом помилкова сітка, так і виконані з синтетичної Ріба (гумки).пошиття футболокДля виробництва сорочок поло ми найчастіше використовуємо матеріал синтетичне піку, варіант коміра, при цьому може бути зшивним.Незаперечним лідером при виробництві футболку є тканина сендвіч у двох "вагових катеогріях", середньої щільності 150 г / м і важкий 185 г / м. Верх цієї тканини в'яжеться з поліестерової нитки, і виворіт з 100% бавовни, горловина таких футболок найчастіше виготовляється з Ріба.Так само у виробництві футболок з синтетичних тканин часто використовуються контрастні вставки з уже видрукуваної однотонної тканини (наприклад з помилкової сітки), що трохи здешевлює вироби, особливо на середніх тиражах.Создан 07 июл 2015Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина