Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Вишивка на бейсболках і шапках

Вишивка на бейсболках, в'язані шапки з логотипомПри будь-якій погоді і в будь-якій країні особливою частиною зовнішнього вигляду, родзинкою всього стилю способу є головні убори. Десь вони використовуються як модні іміджеві аксесуари, а десь як необхідний елемент повсякденного гардероба. Тим не менш, з якою метою б не застосовувався даний предмет одягу, завжди хочеться, щоб він надавав образу особливий шарм і стиль. Шапки, капелюхи, кепі, кепки, бейсболки і бандани різних фасонів і кольорів будуть виглядати особливо цікаво, якщо прикрасити ці головні убори вишивкою.

 

Вишивка на бейсболках

 

Найпопулярнішим, зручним і затребуваним головним убором зараз є бейсболка. Бейсболки роблять так, що вони захищають нас не тільки в літню сонячну пору, але і від дощу (наприклад, зі шкіри), а в зимовий час носять бейсболки з хутром і захистом для вух. Зараз це найбільш універсальний головний убір, який носять жінки і чоловіки, які віддають перевагу різні стилі в одязі. Вишивка на бейсболці дозволить Вам стати яскравіше, зробить образ більш виразним і незабутнім.Вишивка фірмових логотипів, символів і емблем на бейсболках перетворює такий виріб в ефективний інструмент маркетингу, який точно досягне мети!

   Зручні, практичні легкі, вони застосовні не тільки в комплектах спецодежи і фірмових рекламних акціях, а й використовуються як сувеніри. Для вишивки на бейсболках використовується спеціальна рама, яка дозволяє робити зображення розміром до 180х60 мм.Компанія «Золота нитка» не тільки має спеціальне обладнання для вишивки на бейболках, а й пропонує пошиття для Вас на власному швейному виробництві будь-яких партій бейсболок відмінної якості за доступними цінами.

 

Вишивка на шапках

 

ШАПКА З ЛОГОТИПОМ - ще один поширений варіант головного убору. Зараз шапки стали невід'ємною частиною багатьох дизайнерських колекцій, як зарубіжних, так і украинских кутюр'є. З її допомогою образ стає більш цілісним, стильним і модним. Строкатість, фасонів, матеріалів, кольорів і фактур дозволяє вишивати на даних виробах особливо складні і красиві малюнки, аплікації або комбіновані візерунки.Правильно підібране по стилю і кольору зображення, вишитий на шапці, надає такому готовому виробу презентабельність, солідність і дорогий вид. Необхідно так само відзначити, що вишивка - єдиний найбільш універсальний і доступний метод нанесення малюнка на подібні вироби (а в деяких випадках і єдино можливий).Компанія «ПРОМО» робить вишивку будь-якої складності, на різних матеріалах і в будь-якій кількості. Ми допоможемо втілити вашу дизайнерську мрію і зробити Ваш головний убір ексклюзивним шедевром! Японські вишивальні машини швидко і якісно виконують будь-які складні малюнки та аплікації, а так само дозволяє найбільш точно й акуратно відшивати великі партії. У цьому розділі каталогу продукції Ви можете ознайомитися з прикладами вишивки на головних уборах.Создан 09 авг 2015Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина