Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Шеврони і нашивки

Шеврони і нашивки - одні з найпопулярніших сьогодні виробів.  Шеврони і нашивки - одні з найпопулярніших сьогодні виробів. Досить невеликі емблеми та відзнаки, використовуються не тільки для співробітників різних воєнізованих структур або спеціалізованих галузевих підприємств, а й для спортивних клубів та інших спільнот. Вони можуть бути пришиті на будь-який одяг, на будь-який вид крою, що робить їх використання повсюдним, поширеним і дуже зручним. Шевроном прийнято називати накладку з тканини круглої або іншої форми з нанесеним малюнком (наприклад вишитим), яка нашивається на різні частини військового обмундирування у збройних силах багатьох государств.Шеврони завжди пришиваються на спеціально визначені для такого типу відзнак місця: на військовій формі розташовують на правом та / або лівому рукаві, на грудях, а в деяких спецпідрозділах і охоронних структурах ще й на спині. В Українській Армії термін «шеврон» був замінений на «нарукавну нашивку». 

 

  Нашивкою називають тканинну накладку, на якій зазвичай за допомогою методу вишивки наноситься зображення. На них часто завдають логотипи і різну символіку, особливою популярністю користуються нашивки для підприємств, спортивних, байкерських та інших клубів, а так само для рокерів, панків, нашивки з музичними групами та ін. Такі відмітні знаки є невід'ємною частиною молодіжної культури. Нашивки можуть розміщуватися де завгодно: на будь-якому одязі, бейсболках, рюкзаках або сумках і навіть взуття. 

 

Виготовлення шевронів і нашивок

 

Виготовлення шеврону складається з декількох етапів. Спочатку розробляється дизайн виробу в спеціальній програмі для вишивки, потім до майбутнього шеврону прикріплюється клейова підкладка і далі проводиться сама вишивка на будь-якому матеріалі основи, правда, чим дрібніше буде її фактура, тим якісніше вийде шеврон. Форма вироби також може бути будь-який, на останньому етапі виготовлення шеврон вирізається або лазером (в цьому випадку зріз надійно запаюється) або вручну, тоді по периметру шеврону обов'язково робиться валик, що оберігає його від распушения зрізів.Вишиті шеврони і нашивки найчастіше складаються з двох складових: тканини, на якій вишивається зображення, і нетканого підкладкового матеріалу. В якості підкладки зазвичай використовується флізелін, але так само можна виготовити нашивку на підставі контактної стрічки, яку так само ще називають «липучкою». Тоді виріб стає змінним, так як його можна знімати і міняти. Зазвичай таким чином виготовляють іменні знаки, які містять особисті чи часто змінюються дані. Наприклад, шеврони з ім'ям на контактній стрічці особливо хороші тим, що можуть бути розташовані на будь-якій частині одягу.

 

Тканини для вишивки відмітних знаків можуть бути досить різними: бавовняні, такі як саржа або сумішеві, такі як Фільц, сукно або драп. Для забезпечення безпеки на дорогах в темний час доби застосовуються емблеми вишиті на світловідбиваючої тканини, що актуально для спортивного та дитячого одягу, а так само одягу дорожніх служб і Поліції. Без сумніву, вишивка це самий презентабельний і виграшний в естетичному плані спосіб виготовлення шевронів. Вишиті шеврони - запорука підвищеної уваги оточуючих, вони виглядають більш представницьким і багатше виробів, виконаних іншими методами. До того ж, шеврони і нашивки, вишиті на тканині, більш довговічні і практичні, під час прання вони не линяють (при дотриманні температурного режиму), їх можна гладити і віддавати в хімчистку.

 

Шеврони і нашивки від компанії «ПРОМО» відрізняються високою якістю і акуратним зовнішнім виглядом завдяки використанню передового комп'ютерного обладнання та високоякісних витратних матеріалів. Творчий потенціал дизайнерів і великий практичний досвід технологів компанії «Золота нитка» дозволяють робити на замовлення шеврони і нашивки, а також вишивку будь-якої складності високої якості.Создан 09 авг 2015Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина