Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Фартухи з логотипом

Виготовлення фартухівНаше виробництво пропонує пошиття фартухів, прихваток, цілих кухонних наборів з нанесенням логотипів по дизайну замовника.Такі вироби дуже ефективні для цілей реклами і просування, оскільки ними користуються щодня, в неробочій обстановці. Причому ці предмети підходять людям будь-якого віку, статі та соціального стану. Фартухи з логотипом необхідні не тільки в домашньому господарстві, але ще і в ресторанах, готелях та інших закладах.

 

Будь-який ресторан виграє в очах клієнтів, якщо на столах будуть фірмові скатертини та серветки, а персонал одягнений у промо фартухи.А для готелю важливо, що клієнти побачать подушки з логотипом, пледи з логотипом в номері, і фартухи з логотипом на обслуговуючому персоналі.Ви можете замовити пошиття фартухів, на яких буде відображено напис будь-якого змісту, картинка або фото. Якщо гумор доречний, то чудово підійдуть фартухи з цікавими написами, які підніматимуть настрій Вашим клієнтам.

 

Фартухи на замовлення можуть бути різних фасонів і розмірів, мати кишені, різну декоративну обробку.До рекламному фартуху можна виготовити комплект красивих прихваток. На поверхню прихватки можна нанести логотип або товарний знак Вашої організації. Також Ви можете замовити у нас виготовлення подарункового сувенірного набору, в який можуть входити фартух з логотипом, прихватки і стьобана насадка на чайник. Окремо можна виготовити фірмовий кухарський ковпак.Создан 07 янв 2016Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина