Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Рекламные футболки с логотипом

Производство футболок с логотипом для рекламных целейРекламні футболки - мабуть, самий необхідний і універсальний вид атрибутики. Навіть якщо ви не маєте ніякого відношення до спорту, фірмові промо футболки з логотипом вашої компанії - кращий варіант уніформи для персоналу або промоутерів. Вони також чудово підійдуть для роздачі на різних виставках, конференціях і заходах, у якості призів і подарунків клієнтам. На artofgifts ви завжди знайдете асортимент промо футболок різноманітних кольорів і фасонів, для чоловіків і жінок, готові до довготривалої носінні і багаторазових прання і будь-яким непередбачених обставин.

Промо футболки - для ваших клієнтів, співробітників, промоутерів
Рекламний текстиль вимагає не тільки дотримання корпоративного стилю, а й елементарного комфорту при використанні. Моментально злиняти рекламна футболка з логотипом, розповзаються шви і збляклий малюнок не додадуть вам хорошої репутації. До того ж, варто подумати і про промоутерах або співробітниках, які проводять в такій футболці цілий день. Прямо чи опосередковано, але за їх зовнішнім виглядом клієнти теж зможуть скласти перше враження про компанію. Тому не варто скупитися на те, щоб уявити, що називається, «товар обличчям».
У компанії artofgifts вам не тільки запропонують широкий асортимент якісного текстилю, але й креативне виконання, якісну персоналізацію та оперативну доставку. Саме тому вашої компанії у нас дуже зручно замовляти текстиль на всі випадки життя, а результат - приємно носити. У складі моделей - 100% -ний бавовна, щільність - 150 г / м2, тому матеріал приємний до тіла і відмінно тримає форму. Для максимальної стійкості малюнка ми рекомендуємо замовляти промо футболки з нанесенням за допомогою вишивки, шеврона або трансферного друку. Також ви можете замовити у нас виготовлення рекламних футболок, поло, сорочок і бейсболок з логотипом в індивідуальних кольорах.Создан 15 янв 2016Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина