Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Чоловічі футболки з логотипом

Друк на футболках, печать на мужских футболкахКомпанія «ПРОМО ОДЯГ» пропонує повний розмірний ряд однотонних чоловічих футболок оптом, на ваш вибір 14 різних кольорів. Для пошиття моделей класичного вільного крою використовується якісний трикотаж підвищеної щільності, виготовлений з 100% бавовни, для облягаючих моделей - бавовняний трикотаж з додаванням лайкри (8%) для забезпечення необхідного ступеня еластичності вироби.
Завдяки бездоганній крою і якості пошиття виробів, а також застосуванню технології глибокого знебарвлення і суперстійким фарбування трикотажу, футболки протягом тривалого часу зберігають свій первинний зовнішній вигляд і насиченість кольору.

 

Футболки з логотипом  чудово підходять для нанесення всіляких принтів, завдяки чому досить популярні в якості засобу самовираження і просування різних соціальних ідей. Ефективність друку на футболках фірмових логотипів в якості реклами давно відома серед маркетологів, цей прийом успішно використовується при розробці корпоративного стилю одягу співробітників і при проведенні всіляких рекламних кампаній і презентацій.

 

З'явившись вперше в гардеробі американських військових в 40-х роках минулого століття, футболки  з друком вже через 20 років стали популярним предметом повсякденного одягу для багатьох чоловіків і жінок. Розвиток демократичних трендів в індустрії моди поступово перевело футболки з розряду спортивного одягу в категорію must-have для будь-якого сучасної людини.Создан 26 янв 2016Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина