Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Дитячі футболки оптом

Печать на детских футболкахДитячі футболки з логотипом  дуже зручні в якості елемента форми при проведенні всіляких змагань, олімпіад та командних ігор. Належність дітей до певної групи або команді зазвичай визначається за кольором футболки і нанесеному на неї логотипу. Такий варіант одягу демократичний, не вимагає значних фінансових витрат, дозволяє дітям почуватися зручно при виконанні найрізноманітніших завдань і забезпечує виконання необхідної на даних заходах інформаційної функції.

 

Основними критеріями оцінки одягу для дітей завжди були зручність, практичність і безпека, саме тому футболка є оптимальним варіантом для дітей і підлітків у теплу пору року. Простий і зручний крій однаково добре підходить хлопчикам і дівчаткам.Футболки для дітей від 1 до 14 років випускаються в 9 різних кольорах. При виробництві використовується 100% бавовна. Висока якість трикотажу і бездоганне пошиття дозволяють навіть сильно розтягнутої і вимазаний речі повернути її первісний вигляд за допомогою звичайного прання в пральній машині.

 

Сучасна технологія глибокого прокрашивания матеріалу забезпечує збереження насиченого яскравого кольору навіть після численних прань. Опис: склад - 100% бавовна (супрем), щільність - 155 гр / м2, суперстійким фарбування кольорових і відбілювання білих виробів.Кольори: чорний, білий, темно-синій, волошка, зелений, червоний, оранжевий, жовтий, блакитний.Создан 26 янв 2016Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина