Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Кепки с логотипом

Печать логотипа на кепках, вышивка на бейсболках в КиевеКепки з логотипом - один з найбільш затребуваних типів рекламного текстилю. Знаючи цю потребу наших клієнтів, ми ретельно відбираємо постачальників і пропонуємо в нашому каталозі промо кепки з логотипом в широкому ціновому і колірному діапазонах. На Промо Одязі представлені якісні кепки з логотипом вартістю від 45 грн, різного крою і щільності (від 70 до 200 гр). За рахунок широкого асортименту ви легко підберете потрібні вироби, орієнтуючись на бюджет, забарвлення і інші параметри. Так, менш щільні корпоративні кепки з логотипом ідеально підійдуть для промоутерів в літній період, а більш щільні - в якості подарунків і призів.

 

Кепки з логотипом - традиційне рішення для промо акцій, конкурсів і не тільки
Пропонований нами асортимент головних уборів складається з високоякісних виробів з 100% -ного бавовни. Тому вони можуть використовуватися не тільки як промо кепки «одноразового застосування», а й для особистого користування. Така кепка довго зберігає свій зовнішній вигляд, добре переносять вплив сонячних променів, опади і багаторазові прання. Бейсболки можуть бути представлені в стандартному виконанні, а також - з регулюючим ремінцем і в збільшеному варіанті.
Де найчастіше використовуються бейсболки з логотипом?

 

Застосування промо бейсболок універсально: від промо-акцій і конференцій до подарунків клієнтам по самих різних приводів. Крім того, кепки з логотипом можуть використовуватися в якості призів у всіляких конкурсах та акціях. В асортименті Промо Одягу представлені бейсболки для чоловіків і жінок, прекрасно зберігають форму і добре сидять на голові. Вони хороші практично в будь-який сезон, але особливо актуальні влітку і навесні. Тому, якщо ви плануєте акції та інші заходи на цей період - придивіться до бейсболкам з логотипом як до оптимального варіанту для такого випадку.
На кожній з кепок ми можемо виконати нанесення логотипу за допомогою вишивки, шеврона або тамподруку.Создан 30 янв 2016Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина