Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Нанесение на бейсболки в Киеве

Бейсболки: крок до створення фірмового стилюПопулярний головний убір з довгим козирком вже не сприймається як частина спортивної форми - сьогодні це популярний аксесуар уніформи багатьох компаній. Компанія Промо Одяг займається виробництвом бейсболок під нанесення рекламної інформації і фірмової символіки.
варіанти виконання
На нашому сайті ви можете замовити бейсболки оптом від виробника, виготовлені з високоякісних матеріалів. В представлений асортимент входять козирки, але основну частину складають бейсболки-пятіклінкі в класичному варіанті. Вони розрізняються:
за кольором (широкий вибір кольорів);по виконанню (одноколірні, двоколірні, з контрастним кантом);за типом застібки (металева, липучка).
Вартість бейсболок на замовлення варіюється в залежності від складності моделі.
Ціна і якість
Компанія Промо Одяг пропонує купити оптом бейсболки, для виготовлення яких використовуються найякісніші матеріали. Вони стійкі до вицвітання, гіпоалергенні, тривалий час зберігають надруковане зображення. Пропоновані фасони відрізняються елегантністю, а якість виконання робить продукцію нашої компанії конкурентоспроможною на тлі пропозицій від інших постачальників бейсболок оптом навіть в Києві.
Замовивши бейсболки с логотипом оптом на нашому сайті, ви купуєте продукцію, ідеальну по співвідношенню ціни і якості. Бейсболка як фірмовий аксесуара зазвичай використовується в комплекті з корпоративної одягом. Ми готові запропонувати сорочки-поло, футболки та іншу уніформу в одному колірному рішенні з бейсболками, щоб допомогти створити добре впізнаваний фірмовий стиль вашої компанії.Создан 06 фев 2016Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина