Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Вышивка на одежде в Киеве
Вишивка сьогодні є найпрезентабельнішим видом нанесення зображень на текстиль. Яскраві, якісні, оригінальні малюнки і написи можуть прикрасити бейсболки, футболки, скатертини, приналежності для лазні, кухні, постільна білизна.
Вишивка виконується за допомогою сучасної автоматичної лінії. При цьому використовуються спеціальна комп'ютерна програма і високоякісні шовкові нитки, що поставляються з Європи. В результаті нанесений логотип виявляється довговічним і не втрачає своїх властивостей.
Зазвичай у нас замовляють вишивку на дорогих футболках і бейсболках, сорочках-поло, куртках, толстовках, спецодязі. Популярністю користуються і вишиті шеврони. Численні охоронні, будівельні, торговельні та інші підприємства постійно замовляють спецодяг, яка оформляється за допомогою вишитих логотипів. Завдяки потокового виробництва і використання комп'ютера, вишивка виконується досить оперативно і при цьому якісно.
Основними «конкурентами» використовуваної методики є термодрук, шовкографія і флокированіє. Але вишивка має ряд переваг перед іншими популярними технологіями. Вона відрізняється:
довговічністю - саме вишивка зберігається довше і менше стирається;стійкістю до вицвітання і змішування тонів - вироби не линяють навіть після численних прань;особливої естетикою - вона виглядає, як ручна робота, зображення об'ємні, виконуються в насичених тонах, що надає речам особливий статус.Замовляючи оформлення різних виробів вишивкою, ви гарантовано не пошкодуєте про це!Создан 11 фев 2016Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина