Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Промо Одежда с логотипом в Киеве

Заказать пошив промо одежды с логотипом в Киеве  Фірма «Промо Одяг» займається продажем текстильних виробів з нанесенням фірмового логотипу та символіки. Клієнтам доступна промо одяг в мінімальні терміни, за помірними цінами і з гнучкою системою знижок.В наявності є великий вибір промо-одягу: футболки, бейсболки, вітровки, поло і толстовки від економ до преміум-класу. При цьому друк на текстилі, нанесення логотипу або символіки, виконується на замовлення з індивідуальним підходом. Така промо одяг незамінна при проведенні різних заходів, в тому числі рекламних акцій, виставок. Індивідуалізуватися промо одяг може за бажанням замовника різними способами і майже в будь-якому місці - на спині, рукаві, грудей.У компанії ви зможете купити футболки для друку і замовити пошиття промо одягу, послугу нанесення логотипів методом шовкографії або термотрансферним способом. Крім того, можливе замовлення вже готової продукції для рекламних кампаній. Така промо одяг вибирається і виготовляється строго відповідно до корпоративного стилю і в будь-якому необхідній кількості.Виробництво текстильних виробів із зображеннями здійснюється на високопродуктивних напівавтоматичних каруселях виробництва США та Італії.

 

  Можна замовити виготовлення корпоративного і промо одягу за індивідуальними розробками. Технології виготовлення футболок під друк Фірма «Промо Одяг» має великий досвід точного нанесення зображень, шевронів і вишивки на промо-одязі. Співробітниками компанії застосовуються водні та пластізолевие фарби високої якості. Залежно від насиченості кольору футболок і їх призначення підбирається необхідна технологія нанесення фірмової символіки та логотипів.У процесі роботи з виробами під друк здійснюється витравка зображень для отримання відповідного кольору. Також застосовуються спеціальні фарби і ефекти: золото, срібло, оксамит, а також багато іншого. Всі технології та витратні матеріали для виготовлення промо-одягу на замовлення підбираються для вирішення завдань клієнта індивідуально.Переваги замовлення нанесення зображень і логотипів на промо-одяг в «Промо Одяг»Запланували масштабну рекламну компанію, відкриття нового ресторану чи магазину? Регулярно радуєте своїх покупців бонусами, подарунками у вигляді сувенірної продукції? Найближчим часом у Вас намічається ювілей організації або тематичний корпоратив? Тоді Вам необхідно зробити замовлення промо-одягу у надійного партнера з продажу даної продукції на вигідних умовах.

 

  «Промо Одяг» більше 5 років займається нанесенням різних зображень за цінами виробника. При цьому фірма пропонує широкі можливості по виробництву футболок під друк і гарантію якості на весь спектр послуг.Крім цього, «Промо Одяг» надає своїм клієнтам такі переваги:Можливість купити недорогі толстовки, сорочки-поло, бейсболки, куртки і футболки для друку в будь-яких кількостях. Також споживачам доступні різні розміри і кольори продукції.Надання цілого комплексу послуг: вишивка на промо-одязі, замовлення по індивідуальному пошиттю та робота з зображеннями.Виконання фахівцями роботи будь-якого рівня складності завдяки наявності власної виробничої бази. При цьому футболки під друк виготовляються в найкоротші терміни.Застосування сучасних технологій нанесення логотипів, символіки в залежності від текстури, розміру малюнка і відтінку промо-одягу.

 

  Знижки, бонуси і приємні подарунки при замовленні футболок під друк і інший продукції в великому обсязі.На якість виробів поширюється гарантія: одяг з малюнком здатна витримати до 50 прань при належному догляді. Фарби не знебарвлюються, зображення залишається чітким і виразним.Фахівці фірми запропонують оптимальні умови співпраці, допоможуть вибрати відповідний спосіб вишивки та нанесення зображення на текстильні вироби. У процесі створення промо-одягу з логотипом або символікою враховуються будь-які побажання замовника.
Друк на футболках (текстиль)Що необхідно знати, щоб купити потрібну текстильні вироби з бажаним нанесенням: Наприклад, футболка - колір (при достатніх тиражах можливий забарвлення по пантону - будь-яка кольорова гама), щільність, розмір, тираж. Зображення наноситься методом шовкографії на вироби з бавовняних, синтетичних або вовняних тканин.Создан 11 фев 2016Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина