Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Нанесение на футболки логотипа

Изготовление футболок с логотипом в КиевеПечать на футболках перетворює просту і широко використовувану одяг в своєрідне інформаційне поле, яке сприяє вирішенню безлічі завдань маркетингу. Зростає число маркетологів, що сприймають футболки як один з найкращих видів рекламоносіїв. У рекламному бюджеті багатьох компаній окремим рядком виділяється стаття, яка передбачає друк на футболках. Київ не стала винятком із правил. Більшість жителів столиці вважають за краще мати носити літній одяг з барвистими зображеннями.

 

Останнім часом особливою популярністю користується друк фото на футболках. Для деяких це спосіб виділитися, інші таку футболку отримали в подарунок, треті носять стильний одяг з ідейних чи естетичних міркувань. Печать фото на футболках не менше затребувана як елемент корпоративної культури. Зі смаком виконана уніформа персоналу викликає симпатію відвідувачів. Довіра клієнтів до закладу зростає, а це позитивно позначається на результатах комерційної діяльності.

 

Компанія «ПРОМО ОДЯГ» надає послуги друку на футболках в Києві. У числі наших клієнтів солідні підприємства, невеликі організації і приватні особи. Їх приваблює висока якість виконання замовлень, яке залишається незмінним навіть при термінової друку на футболках. Яскравість кольору і максимальну точність зображення дозволяє передавати шовкографія. Друк на футболках за допомогою цього методу проводиться з використанням абсолютно нешкідливою фарби, стійкої до вигоряння і пранні.

 

Наша компанія якісно і своєчасно виконає печать на футболках терміново. При цьому складність зображення, яке необхідно перенести на текстиль, ні в якому разі не затримає термінів виконання замовлення. Логотип компанії, назва бренду, фото або інше оформлення замовлення виконується з урахуванням індивідуальних вимог клієнта. Друк на футболках шовкографічним методом дозволяє створювати продукт, який не менше одного року буде зберігати свій первозданний вигляд.
З максимальною точністю відтворюються найдрібніші об'єкти дизайну. Широка гамма кольорів і насиченість фарби дозволяють створювати дійсно привабливий одяг. Друк на футболках не обмежується мінімальним тиражем. Однак замовлення великого тиражу дозволяє значно знизити ціну одного примірника.Создан 05 мар 2016Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина