Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Печать на футболках в Киеве

Нанесение печатей на текстильные футболки и майки в КиевеПослуга печать на футболках з'явилася на ринку досить давно. В даний час, промо футболки з логотипом повсюдно представлені на різних рекламних заходах. Багато компаній використовую футболки з логотипом для просування різних послуг і товарів власного виробництва. Футболка з логотипом невід'ємний атрибут при проведенні святкових заходів, корпоративів та інших знакових подій. Друк Вашого логотипу на футболках дає можливість економно, але в теж час яскраво провести будь-яку рекламну компанію.
Ще один незамінний застосування футболки з логотипом компанії — це фірмовий одяг для працівників. Адже не забувайте — «зустрічають по одягу» — Ваші клієнти завжди оцінять Вашу копанню вище конкурентів, якщо будуть бачити єдиний корпоративний стиль Ваших співробітників, а цього легко і економно дозволяє добитися — футболка з Вашим логотипом як частина фірмового одягу.

Серед наших клієнтів багато спортивних організацій від спортивних команд до фан-клубів і тут як не можна до речі підійде така послуга — друк на футболках. Це може бути друк спортивних номерів та емблем команди, як для спортсменів, так і для їх вболівальників.

Вартість друку на футболках залежить від багатьох факторів, таких як складність зображення, що наноситься, тираж, кількість кольорів, якість самих футболок, технологія друку яка буде застосовуватися і багато чого іншого.
Термодрук на футболках застосовується при невеликих тиражах — до 100 шт. Можливість термодруку на футболках як правило можлива при кольоровості зображення до 3-4 кольорів.

Щоб ми могли розрахувати вартість виготовлення футболок для Вас — зателефонуйте нам і напишіть.

Приклади наших робіт — друк на футболках
 
 
 


Создан 13 мар 2016Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина