Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Футболки оптом з нанесенням логотипу
Постачальники корпоративного текстилю, у яких можна оптом купити футболки для нанесення логотипу.

У статті перераховані найбільш відомі бренди рекламного текстилю, кілька постачальників дешевих футболок з країн Азії та виробництва, у яких можна замовити пошиття індивідуальних футболок.

Деякі з представлених тут компаній реалізують свою продукцію через дилерів. Наприклад, футболки таких брендів, як Sol's, Fruit of the Loom, Slazenger, Novic, Corona, Redfort пропонують дуже багато рекламних агентства, сувенірні компанія і виробництва, які займаються шелкографией або вишивкою.

Це зручно, так як постачальник встановлює єдину ціну, по якій повинні продаватися футболки і інший текстиль, а завдяки великій кількості дилерів ця продукція представлена ​​в різних містах.

Усі пропоновані футболки призначені для нанесення логотипу. Для персоналізації корпоративного текстилю може використовуватися шовкографія, вишивка, флекс-плівки, сублімація і друк на текстильному принтері. Більшість постачальників, у яких можна купити футболки оптом, також пропонують послуги з нанесення логотипу (або можна розмістити замовлення на персоналізацію в сторонньої організації).

Деякі компанії крім поставки готових промо-футболок пропонують виготовлення футболок з індивідуальним дизайном.

Подивитися колекції рекламного текстилю, довідатися про ціни і умови замовлення можна на офіційних сайтах постачальників.Создан 17 сен 2016Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина