Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Промо кепки с логотипом

Печать на кепках в рекламных целях в КиевеНанесення на кепки в останні роки стало надзвичайно популярним. Яскраві кепки з оригінальними написами вже давно вийшли за межі промо-акцій, отримавши широке поширення в якості доповнення образу. Заявити про свої музичні або спортивні вподобання, позначити громадську позицію або вказати на вашу улюблену марку авто? - Одягнувши кепку з відповідним лого або написом, зробити це - простіше-простого!
 


Замовити кепки з логотипом в рекламному агентстві «Промо Одежды» дуже просто. Замовлення виготовляється дуже швидко і якість відповідає найвищим стандартам. Фахівці нашого рекламного агентства запропонують Вам кілька моделей кепок, серед яких, безсумнівно, присутній настільки популярна в наш час кепка-шестиклинка.

Нанесення на кепки логотипу здійснюється за такими технологіями:

- Друк на кепках,

- Вишивка на кепках.

Друк на кепках - це відмінний спосіб брендировать промо одяг. Ви отримуєте якісне, яскраве нанесення на кепках за мінімальну плату. Для друку на головних уборах ми використовуємо передові технології. Саме тому принт на кепках бренду довговічний, не тріскається і не втрачає первісної яскравості кольору.


Вишивка на кепках - процес більш трудомісткий і коштують такі кепки дорожче. Але і виглядає вишитий логотип або слоган дорого і престижно. Вишивка на бейсболці логотипу здійснюється в найкоротші терміни. Розмір стібків і їх щільність забезпечує хорошу деталізацію зображення, його яскравість і чіткість.

Промо кепки з логотипом - відмінний спосіб виділитися серед інших промоутерів. Як правило, промоутери, одягнені в брендовану одяг і кепку, більш помітні, вони мають у своєму розпорядженні до себе, вселяють довіру і випромінюють компетентність. Що забезпечує спланованою рекламної компанії успішну реалізацію та залучення нових покупців або клієнтів.

Головний убір з козирком не обов'язково повинна бути чорною або білою. Рекламні кепки, перш за все, повинні бути яскравими і звертають на себе увагу. У нас ви можете купити кольорові кепки, вибравши відповідну по стилю вашої компанії забарвлення з каталогу.

Бавовняні кепки не обмежуються прекрасним зовнішнім виглядом. Крім зовнішньої привабливості вони ще неймовірно зручні. Кепку з бавовни можна носити цілий день і вона буде захищати вас від сонця, стильно доповнювати образ і забезпечувати хороший теплообмін шкірі голови.

Промо Одежда  виготовить на ваше замовлення будь-який тираж кепок. Ви можете замовити як одну кепку з ексклюзивним нанесенням, так і придбати кепки оптом в Києві. Лояльні умови доставки дозволяють нам працювати з замовниками по всій Україні.

      
Прикольні кепки з логотипом такі як у реперів також знайдуться в наявності для розміщення вашого бренду або імені. На таких кепках логотип можна нанести як на козирку, так і на лобовій частині бейсболки. Такий головний убір дуже популярний серед молоді і дітей, тому що вони є дуже модними серед молодіжних музичних колективів. Також такі кепки з рівними козирками носять по верх на бандани або хустки, які ми також можемо вам надати з ваші вишитим малюнком.

Незамінний головний убір для будівельних бригад і покрівельників звичайно ж є промо головні літні убори з вишитим логотипом. Вони є частиною уніформи що також необхідна в певному виді послуг. Також вони необхідні малярам і штукатурам щоб захистити обличчя і очі від попадання на ні штукатурки і клею, що може привести до пошкодження шкіри і рогівки ока.Создан 11 окт 2016Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина