Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Фартуки с логотипом

Вишивка на фартухах, нанесення на фартухи логотипу, написи, малюнка на замовлення.Наша компанія пропонує пошиття та нанесення на фартухи логотипів, емблем, ініціалів за допомогою друку і машинної вишивки. Така вишивка міцна і довговічна, виглядає дуже красиво і не втрачає свій первісний вигляд навіть після багаторазового прання. Ідеально підходить для обслуговуючого персоналу магазину, кафе, ресторану і отеля.Вишівка на фартухах, нанесення на фартухи логотипу, написи, малюнка на замовлення.

Наша компанія пропонує пошиття та нанесення на фартухи логотипів, емблем, ініціалів за допомогою друку і машинної вишивки. Така вишивка міцна і довговічна, виглядає дуже красиво і не втрачає свій первісний вигляд навіть після багаторазового прання. Ідеально підходить для обслуговуючого персоналу магазину, кафе, ресторану і готелю.

 

Вишивка на кухарських ковпаках імен, логотипів.

Швидко і якісно виконаємо машинну вишивку нитками будь-якого кольору.

За усіма додатковими питаннями, прохання зв'язуватися з нашими менеджерами.

 

При нанесенні написів і логотипів на флісові куртки ідеально підходить машинна вишіка. Єдина альтернатива брендування виробів мають ворсисту поверхню.

Вишивка на флісових куртках виглядає престижно, а саме зображення довговічне.

Під питань розміщення вишивки на флісових куртках, прохання зв'язуватися з нашими менеджерами.Создан 15 окт 2016Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина