Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Подушки с логотипом

Плюшевые и атласные подушки с цветным фото логотипом 

ТиражЦена  
10 подушек
 от 150 грн

 
50 подушек
от 100 грн


100 подушек
от 90 грн


200  и более подушек
договорная

Плюшевые и атласные

 

 

Подушки з логотипом виготовляють для подальшого продажу, промо акцій або подарунків співробітникам. А красива і якісна подушка з логотипом авто з плюшу, габардину або атласу буде стане прекрасним і найголовніше корисним подарунком для автолюбителів. У будь-якому випадку цей корисний і приємний сувенір буде прийнятий дуже позитивно. Дуже часто для просування автомобільних брендів компанії замовляють подушки з логотипом авто для подальшого поширення в автосалонах або просто для продажу. Туристичні фірми часто використовують надувні або звичайні туристичні (дорожні) подушки для реклами своїх послуг.

Подушки з нанесенням логотипу або фотографії можуть бути не тільки стандартних форм (квадрат, прямокутник і дорожня в вигляді дуги), а й незвичайних, наприклад круглі, фігурні і навіть 3D. Наша компанія пропонує подушки під нанесення логотипу, а так само пошиття подушок під замовлення за індивідуальними параметрами (розмір, тканину, наявність наволочки чохла, форма і т.д.).

Наша компанія є виробником подушок оптом, для розрахунку нанесення логотипу і точної вартості звертайтеся до наших менеджерів. Ми можемо запропонувати оригінальний дизайн і пошиття подушок будь-яких форм і розмірів. На Ваш вибір запропонуємо різні тканини: натуральний шовк, штучний шовк або атлас, оксамит, габардин, плюш, бавовна та інші. В одному виробі можна поєднувати два види тканини. Так само на Ваше замовлення ми можемо виконати додаткову декоративну обробку по всьому периметру вироби красивим крученим шнуром, пензликами по кутах і т.д.
автомобільні подушки

На автомобільних подушках найчастіше логотип наносять методом машинної вишивки - це найдорожчий варіант. Але зате оксамитова подушка з щільно вишитим малюнком виглядає стильно і добротно. На рекламних подушках для промо акцій повнокольорові зображення або фото друкують методом сублімації, якщо ж малюнок складається з декількох квітів, то відмінна альтернатива дорогої сублімацінной друку - це шовкографія, що в результаті дешевше і простіше.Создан 27 окт 2016Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина