Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

 

Комплект шарф і шапка

Комплект шапка шарф з яскравим орнаментом-символікою зігріє в розпал зимових заходів. У мороз і вітер - на стадіон, лижну трасу, в льодовий палац.

Зимові промо-акції пройдуть веселіше з кумедними теплими сувенірами, що нагадують про захід. В'язані шапки і шарфи з символікою фірми розкажуть про турботливою компанії краще агітацій.

Холоду вас не прогнати. Ви завжди дізнаєтеся, чим закінчилася спортивна баталія або правозахисна акція, просто візьміть з собою м'який комплект шапка шарф. Не дайте місту забути про вас!

Ми раді створювати речі, в яких ви зігрієтеся, виділитеся з маси, повідомте про свою причетність до культури, спорту, політики. Вибирайте вибухове поєднання кольорів, придумуйте стильні орнаменти і написи. Чекаємо ваші дизайн-проекти!

 

Що подарувати людині, у якого вага є? Чи не правда, це питання часто звучав у Вас в голові або Вас же терзали цим знайомі. Звичайно, можна обійтися банальним парфумерним набором або цукерками з коньяком. Але, цукерки з'їдять, а набір з гелем для душу передарувати. Подарунок повинен бути таким, щоб він запам'ятався! Подарунок повинен бути іменним!

Наприклад, Ви знаєте що Ваш друг Сергій вболіває за «Зеніт». Подаруйте йому шарф з його ім'ям в кольорах улюбленої команди. Може, у Вашого шефа ювілей? Виготовимо шарф з ім'ям ювіляра і назвою Вашої фірми. Другу-меломанові зробимо шарф з його ім'ям і фото його кумирів!

На шарфі можна розмістити практично всі - визнання в любові, фанатський «заряд», фото одного, привітання з днем ​​народження, дружній шарж, смішні картинки ... Від Вас ідеї - з нас унікальний подарунок.Создан 04 дек 2016 
Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина