Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Нанесення номерів, прізвищ, логотипів

Футбольна форма з прізвищем і власним номером - це елемент стратегії, допомога гравцям у взаємодії, а тренерам в управлінні подіями на полі.Фігури гравців в однакових майках були б невпізнанними з трибун, якби не індивідуальні атрибути. Футбольна форма з прізвищем і власним номером - це елемент стратегії, допомога гравцям у взаємодії, а тренерам в управлінні подіями на полі. Вболівальники дізнаються футболістів саме по цифрам на спині, разом з прізвищами порядкові номери захисників і форвардів стають легендою.

При нанесенні номерів на футболки ми застосовуємо термопрінт з комп'ютерною обробкою зображення і регулювання інтенсивності кольору. Після термопередачи зображення стає невіддільною частиною футболки, витримує часту інтенсивну прання, прасування, сонце, воду, бруд.

Замовляючи нанесення номерів на футболки та шорти, створення написів, емблем на різних частинах екіпіровки, ви вирішуєте, яким буде тираж, стиль, розміри, колір і багато інших параметрів принта. Ви можете принести свою форму або замовити у нас. З радістю допоможемо вам підібрати екіпіровку, красиво розташувати прізвища гравців, номера, клубні емблеми на шортах і футболках.
Нудно ходити в однотонному? Набридли масові колекції? Альтернатива є - зробити футболку на замовлення. Поділитися фантазією, гумором, індивідуальністю, захопленнями, стилем життя. Такий творчий порив, як нанесення малюнка на футболку, надає речі, а значить, і її носію колоритність, харизму.

Виготовляючи футболки з логотипами на замовлення, ми прагнемо до трьох речей:

    
Комфорт. 100% бавовна - цим чистим словом сказано все.
    
Вічність принта. 160 гр. - Щільність бавовни, сумісна з новітніми технологіями нанесення. Вибираєте ви.
    
Нестандартність. 16 базових кольорів, необмежену безліч зображень.

Футболки з нанесенням логотипу неймовірно популярні в молодіжних субкультурах. Можна спілкуватися, знаходити однодумців без зайвих слів. Найбільш затребувані теми: музика, спорт, політика, суспільство. Досить надіти одну в своєму роді річ, щоб повідомити про себе, визначитися зі ставленням, протест, кинути виклик, зізнатися в любові, задати питання, привернути увагу.

У бізнесі ефектні промо футболки з фірмовою символікою і привертають написами стали другим продавцем, вони невербально, але дохідливо розповідають про компанію, товар, відносно до споживача.

Ціна залежить від тиражу. Вартість футболок вказана в розділі ЦіниСоздан 04 дек 2016Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина