Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Друк на текстилі

У наш час друк на текстилі має широке розповсюдження. Друк на тканинах здійснюють найрізноманітнішими способами. В основному для цього потрібно громіздке і дороге устаткування, на якому проводиться потокове фарбування тканини різного складу.В даний час розроблені технології та обладнання для друку на текстилі в невеликих кількостях.

В даний час існує декілька способів нанесення зображення на текстиль.

1. Сублімація 2. Друк 3. Флекс технологією Пряма струменевий друк на тканині 4. Шовкографія

Трохи про кожному способі нанесення зображення.
1. Сублімація

Друк на текстилі сублімацією можливо тільки на синтетичних матеріалах. В основному на поліестеру. Але так само можливий друк на атласних тканинах і інших тканинах, що містять синтетичні волокна в співвідношенні не менше 70% до загального обсягу волокна.

Суть сублімації в наступному. За допомогою спеціального чорнила при високій температурі, на тканину переноситься малюнок. Але фарба не залишається на поверхні волокон, вона вбирається всередину самих синтетичних волокон, що створює неймовірно стійке зображення. Якість зображення, надруковане сублімацією дуже висока. Можна друкувати фотографії і будь-яку графіку.

Довговічність такої печатки дуже висока. Сублімаційний друк неможливо відіпрати або відбілити. Вона не линяє і зберігає свої фарби практично до кінця терміну служби самої речі.

Друк сублімації на тканини застосовується для виготовлення прапорів, вимпелів, текстильних календарів, невеликих прапорців, краваток, використовується для друку на футболках, бейсболках і іншому одязі. Так само із застосуванням сублімації можна виготовити подушки, фартухи, парасольки і інші вироби, що містять в собі синтетичну текстильну складову.

Недолік сублімації в тому, що вона використовується в основному тільки на білих тканинах. Друк білим кольором сублімацією здійснити неможливо. Білий колір самої тканини використовується як основний.

Хоча можна сублімацією друкувати і на кольорових синтетичних тканинах, але тут слід враховувати те, що при друку колір тканини буде змішуватися з квітами малюнка і тому можуть бути суттєві зміни в перенесенні кольорів.

Якщо ж друкувати чорно-білі зображення або використовувати темні кольори, то зображення виходить якісним і виглядає дуже красиво.
2. Технологія флекс

Даний спосіб друку флексом відрізняється від попереднього тим, що з його допомогою в основному друкують векторні нескладні зображення. Суть методу друку флекс в наступному: Зі спеціальної плівки вирізається на плоттері необхідне зображення, здійснюється вибірка непотрібних деталей. Готове зображення під впливом температури вплавляют в тканину. Якщо зображення складається з декількох квітів, то кожен колір вирізається окремо і потім методом аплікації складається загальний малюнок або текст.

Флекс тримається дуже добре, він еластичний, але на дотик відчувається як плівка.

Переваги друку технологією флекс в тому, що наносити зображення можна практично на будь-які тканини і навіть поверхні. Головне щоб матеріал, на який наноситься зображення, міг витримати температуру в 180 градусів.

Флексом можна друкувати на спецодязі, кольорових і білих футболках, сорочках і інших виробах.

Недолік цього методу в тому, що з його допомогою можна надрукувати градієнтні картинки і зображення з дрібними деталями. Неможлива друк повнокольорових зображень.
3. Пряма струменевий друк на текстилі

Дана технологія дозволяє друкувати зображення безпосередньо на ХБ тканину без використання проміжних перенесень фарби. Для цієї мети існують спеціальні принтери, в які заправляється текстиль, наприклад ХБ футболка і принтер безпосередньо наносить зображення прямо на тканину спеціальними фарбами. Після друку фарби запікаються при певній температурі, внаслідок чого вже не відпираються.

Дана технологія дозволяє друкувати зображення форматом до А3. В основному, призначена для друку на ХБ тканинах, наприклад на футболках білого кольору.

Друк білим кольором неможлива. Як білого кольору використовується білий колір тканини.
4. Шовкографія

Шовкографія - це поширений спосіб друку на текстилі самої різної фактури, складу і призначення. По суті це трафаретний спосіб друку. Залежно від кількості кольорів створюються трафарети для кожного кольору, потім на спеціальному обладнанні з застосуванням цих трафаретів на тканину наноситься фарба. Спочатку одного кольору. Після того як висихає перший шар, наноситься другий шар фарби іншого кольору і т.д.

Такий метод підходить для друку великих тиражів. Наприклад, футболок, спецодягу і т.п.

Тут так само як і при технології флекс потрібно поділ на кольори, але цієї технологиеСоздан 07 фев 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина