Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Промо-текстиль: жилети

Пошив и брендирование жилеттов из флиса и болоньй Використання рекламних технологій в дизайні одягу вже давно є пріоритетним напрямком брендингу багатьох світових компаній. Прийшов час застосовувати цей спосіб просування і на локальному рівні. Створивши в вашому місті певну культуру логотипу компанії, ви зможете отримати масу нових клієнтів.

Впізнаваність фірми допоможуть підняти якісні жилети з логотипом вашої компанії. Це допомагає утримувати старих клієнтів і залучати нових, розвиваючи діяльність бізнесу.


Жилети завжди були покликані надати виразність вашого образу, створити особливий стиль або підкреслити вишуканість підібраного силуету. Але в 2016 році дизайнери вдихнули нове життя в цей безсумнівно важливий предмет чоловічого гардероба, представивши світу дивовижні за фасоном і оригінальні за матеріалами всілякі жилети.

Якщо раніше жилети асоціювалися лише з чоловічим діловим костюмом «трійкою» або в'язаними та трикотажними моделями, які надягали для додання теплоти і комфорту тілу в холодну пору доби, то сьогодні варіантів жилетів куди більшу різноманітність. Серед них є навіть пухові жилети з хутряними капюшонами, які покликані замінити важкі куртки, що відмінним чином підходить, наприклад, для автомобілістів.

Деякі жилети призначені для урочистих випадків, в них, як правило, застосовуються такі модні нині матеріали, як велюр, оксамит, атлас і інші. Є і функціональні жилети з десятками кишень і блискавок. Більшість жилетів має застібку на гудзиках - це класика жанру, причому гудзиків може бути від однієї до десяти. Втім, чимало моделей і на блискавки - для тих, у кого туго з часом. У колірній гамі також не існує жодних обмежень.Создан 14 фев 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина