Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Методы нанесения логотипов на футболки

Детские футболки с логотипом в Киеве Ми одними з перших в Києві налагодили автоматизоване нанесення логотипів на текстиль різної фактури. Щоб замовити футболки з логотипом компанії, досить визначитися з фасоном і тканиною. Виходячи з цього, ми підберемо оптимальну технологію нанесення логотипу на тканину:

    
Термопечать - перенесення логотипу на футболку за допомогою термопресса. Дозволяє наносити однотонні і повнокольорові зображення без втрати якості передачі кольору.
    
Сублімація - ідеальне рішення для виготовлення футболок з логотипом з синтетичних тканин. Фарба глибоко проникає в волокна і не тьмяніє навіть при щоденному пранню.
    
Шовкографія - традиційний спосіб трафаретного друку. Підходить для виготовлення футболок невеликим тиражем. Зображення довго залишається яскравим, стійке до стирання і впливу агресивних миючих засобів.
    
Вишивка - преміальний метод брендування одягу. Елегантно виглядає на будь-якій тканині. Шовкові нитки довговічні

Чому варто замовити друк саме у нас

Перш, ніж оформити замовлення і купити футболки з нанесенням логотипу вашої компанії оптом, дізнайтеся про принципи роботи дизайн-бюро «Ваш сувенір»:

    
Значний вибір моделей, тканин і забарвлень.
    
Широкий розмірний ряд.
    
Використовуємо тільки перевірені матеріали.
    
За Готові запитом надати сертифікати відповідності.
    
Власне високотехнологічне виробництво.
    
Доступні ціни на брендові товари.
    
Стислі терміни виготовлення.
    
Безкоштовна доставка в межах Києва

Замовте у нас футболки зі своїм логотипом, і ваш персонал буде вигідно відрізнятися від співробітників конкурентів.Создан 04 мар 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина