Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Пошиття фартухів на замовлення

Пошиття фартухів на замовлення в КиєвіОднією з основних послуг, які надає наша компанія, є пошиття фартухів на замовлення. У нас ви можете також замовити нанесення логотипу, написів або будь-якого зображення на фартух за допомогою машинної вишивки або трансферного друку.

   
Немає такого будинку, де не було б фартуха. Кожна господиня запевнить вас, що це одна з найнеобхідніших речей у будинку. А якщо зачепити сферу обслуговування, то фартух там - знак акуратності, ощадливості і ввічливості до клієнта. Ми шиємо:

    
домашні фартухи - пошиття фартухів для кухні, дитячі фартухи;
    
фартухи для персоналу різних галузей обслуговування - пошиття фартухів для офіціантів, барменів, кухарів, продавців, перукарів і т.д .;
    
промо фартухи - пошиття промо фартухів для промо акцій.

  
Виготовлення фартухів для всіх областей застосування проводиться на сучасному обладнанні з різних матеріалів. Замовлення може бути розроблений як за існуючими макетів, так і за запропонованими вами ескізами, начерками. Наші дизайнери обговорять всі деталі і нюанси, виготовлять макет, і затвердивши його, ми приступимо до роботи. Виготовлення фартухів займає небагато часу завдяки майстерності технологів і якісному устаткуванню. В обумовлені терміни ви отримаєте замовлення в точності з вашої заявкою.

Залежно від роду діяльності замовлення можливий з різних матеріалів, як натуральних, так і синтетичних:

    
Тонких тканин з вишитим логотипом для офіціантів і покоївок;
    
Міцних, зносостійких тканин з водовідштовхувальним основою для промислових підприємств;
    
Тканини корпоративних кольорів з максимальною відповідністю відтінку і текстури;
    
Будь-яких матеріалів обумовлених в замовленні для вашого проекту;

Так, наприклад, виготовлення фартухів для майстрів салонів краси, перукарень, обумовлено перш за все використанням гігієнічних матеріалів, простих в обробці, включаючи термічну. Тканини терпимі до хімічних інгредієнтів деяких складів, і завжди залишаються акуратними і естетичними. А для підприємств - виробників, таких сфер як виробництво харчування, тваринництво, де, найбільше потребують захисту одягу і спецодягу, фартухи шиються з тканини з вологовідштовхувальним поверхнею, прості у відході, не вигорає від люмінесцентних ламп і сонця.

 можливий:

    
За вашим ескізами;
    
За ескізами, розробленими нашим дизайнером або з його допомогою;
    
За демократичними цінами;
    
У терміни, обумовлені з замовником;

Ціни на пошиття фартухів на замовленняСоздан 25 мар 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина