Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Вишивка на дитячому одязі

Одяг може виглядати цікавіше, завдяки прикрасам або вишивці. Вишивка на дитячому одязі робить речі оригінальними.Дивно, але, прикрашаючи дитячі сорочечки, светри, сукні, кофтинки певними стежками, річ ніби змінюється. Можна сказати, що вишивка буде завжди доречною на дитячому одязі, а річ не втратить своєї краси.

Текстильне прикраса доставляє не тільки зорову радість, але несе функцію щодо розвитку малюка. Відчуваючи яскравий орнамент руками, дитина запам'ятовує зображення, намагається його знайти в інших речах, книгах. Дуже приємно бачити, як радіють діти, коли бачать на своєму одязі звіряток, квіточки, метеликів. Носити такий одяг - суцільне задоволення.
Вишивка на дитячому одязі будь-якої складності

У нашій компанії завжди актуальна машинна вишивка на дитячому одязі в тому числі на в'язаному одязі. Завдяки ниткам різноманітної палітри створюється насичений за кольором малюнок, що порадує і вас і дітей.

У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні нитки. Тому вишивка абсолютно безпечна для дитини і при пранні, якій піддається практично кожен день, не линяє, не псується, не вигоряє. Не обмежуючись в своїх пропозиціях, поспішаємо запропонувати нанесення вишитого зображення на футболки, спідниці, джинси, комбінезони, куртки, шапки, рукавиці, шарфи, а також на м'які іграшки і на багато іншого.
Індивідуальний підхід - ексклюзивний малюнок

Когда вам потрібна якісна машинна вишивка на дитячому одязі, можна сміливо звертатися до нас за допомогою. Наші фахівці пропонують різні орнаменти, візерунки, малюнки. Замовник може вибрати з каталогу готової продукції або прийти зі своїм варіантом. Для тих, хто не може визначитися з рішенням і перебувати в пошуку чогось незвичайного. Наші дизайнери допоможуть йому з ексклюзивним малюнком.

Ми маємо в своєму розпорядженні професійним обладнанням, тому точність нанесення знаходиться на вищому рівні. Даний фактор дуже важливий, коли в замовлення надходить вишивка імені на дитячому одязі.
Завдяки сучасній техніці, нанесення може бути з ефектом або гладдю, тривимірна вишивка на дитячому одязі.
З нами ви можете замовити нанесення декількох видів вишивки. У підсумку вийде об'ємний малюнок, на мові майстрів, він називається - складний.

Багато звертаються в спеціалізований салон, бажаючи доповнити одяг домашніми теплими мотивами, такими як - вишивка хрестом на дитячому одязі.

Замовлення виконується не тільки різними методами, але і на будь-якому матеріалі. Нам підвладні будь-які тканини - шифон, шовк, трикотаж, замша, оксамит, шкіра, ніжний тюль. За поданим переліком матеріалу, з яким працюємо, маємо право сказати - ми професіонали. Тільки наші майстри подарують вам барвисту вишивку.

За бажанням замовника, може застосовуватися вишивка бісером дитячого одягу. Малюнок стає об'ємним, реалістичним.

На відміну від обридлих наклейок - вишивка бісером- це екологічно нешкідливий спосіб прикрасити речі вашого малюка. Завдяки міцності кріплення бісеру, вишивка на дитячому одязі довго буде радувати вас і вашої дитини.Создан 25 мар 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина