Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Печать на футболках и детских майках

нанесение логотипа на детские, хлопковые футболки.Наша компанія береться за будь-які замовлення, тому ми готові запропонувати Вам як виготовлення одиничної продукції, так і оптових тиражів.

Замовлення в межах Києві, як правило, виготовляються протягом 1 дня (час залежить від обсягу замовлення). В окремих випадках, при виконанні термінових замовлень, друк майок і нанесення написів на футболки може виконуватися за 1 годину.

Ми здійснюємо друк на майках і другом текстилі з нашого каталогу, а також пропонуємо нанесення зображень на Ваші текстильні вироби. У каталозі представлений великий асортимент якісних текстильних виробів для нанесення зображень від різних виробників з вибором кольорів і розмірів, в наявності і під замовлення:

    
нанесення зображень на Ваші власні текстильні вироби. Це можуть бути не тільки майки c написами або футболки. Ми здійснюємо друк на текстилі практично будь-якого типу, від сумок до рушників. Єдине умови для наданого Вами матеріалу - вміст бавовни має становити не менше 95%.

Зі зразками текстилю, а також з варіантами нанесення зображення ми пропонуємо Вам ознайомитися у нас в офісі.

Застосовувані нами технології друку дозволяє перенести будь-яке зображення на одяг або просто тканину:

    
Друк зображення на футболках або малюнка від клієнта. У вас є улюблена картинка або власний малюнок, який ви хотіли б надрукувати на одязі або сумці? Немає проблем! Звертаємо Вашу увагу - перед замовленням ознайомтесь з вимогами до зображень для друку.
    
Виберіть зображення з нашої колекції. Оригінальні готові картинки і написи, зібрані в нашому каталозі, підкреслять Вашу індивідуальність і виділять Вас з натовпу. У каталозі представлені принти різних тематик, серед яких легко зорієнтуватися завдяки класифікатору.
    
Ви можете замовити виготовлення корпоративних майок і фірмового одягу з нанесенням логотипу Вашої компанії. Логотип за бажанням може побут доповнено слоганом, місією компанії, або будь-який інший фразою. Кількість виробів не обмежена!
    
Також є можливість розробити принт за індивідуальним замовленням. Якщо Ви не знайшли відповідного зображення в каталозі, наші дизайнери в короткі терміни розроблять оригінальний принт. Це може бути що завгодно - Ваша фотографія, малюнок або напис.

Ми використовуємо дві технології нанесення зображення на майки та футболки:

    
термоаппликация - зображення вирізається і збирається з різних кольорових плівок;
    
друк на Флекс - запечатка повнокольоровим зображенням, аж до фото.

Можлива комбінація двох технологій. В результаті зображення на текстилі виходить ніби «прогумованим», завдяки чому воно є більш зносостійким і довговічним. Ми, в основному, практикуємо технологію друку на Флекс, так як вона дає можливість отримати більш високу якість друку, точну передачу кольору і практично необмежений термін служби. У нас Ви можете виготовити футболки на замовлення і майки з написами.Создан 01 апр 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина