Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Промо Фартуки пошив и печать

Пошиття на замовлення фартухів з логотипом в компанії Промо ОдягуПромо-фартухи з логотипом - найбільш затребувана персоналізована продукція, що обумовлено широкою сферою застосування, різноманітністю моделей, високою ефективністю з точки зору реклами та функціональністю, так як даний вид вироби покликаний захищати одяг, що знаходиться під ним.

Наша компанія пропонує пошиття фартухів на замовлення з логотипом вашої компанії або будь-якою іншою зображенням (напис), яке ми можемо нанести будь-який, вибрані вами спосіб:

    
фартух з логотипом, машинна вишивка - візуально не відрізняється від ручної роботи, широкий діапазон кольорів, в тому числі «срібло», «бронза», «золото», висока якість виконання, нитки не линяють, розмір можливий будь-який, розробляємо лекала;
    
сублімація - прекрасна чіткість зображення, необмежені дизайнерські можливості;
    
флекс - оптимальний для прогумованих, водонепроникних тканин;
    
трафаретний друк.

За складністю зображень у нас немає обмежень - завдасть все, від ініціалів до портрета.

Помаранчевий фартух з логотипом вашої компанііКупіть промо-фартухи також можна вже готові, зі складу, що заощадить ваш час і гроші, а широкий асортимент продукції різних моделей і забарвлень дозволить швидко підібрати підходящий варіант, за бажанням - зробити лого. Нанесення логотипу на фартух, в залежності від складності, типу друку і кількості виробів, займає від 1 до 3 робочих днів.

У Промо Одягу можна замовити фартухи з логотипом для будь-яких організацій, що працюють в різних сферах:

    
ресторанний бізнес, заклади громадського харчування, кулінарії (для барменів, офіціантів, кухарів);
    
торгівля - касири, продавці, рубщики м'яса, вантажники;
    
косметологія, фартухи для перукарів з логотипом салону або бренд косметичної продукції;
    
виробництво, всі галузі;
    
зелене господарство (фартух з логотипом для флориста, робочого, садівник, ландшафтний дизайнер) і многий інший.

Пошиття даного виду виробів здійснюється з різноманітних тканин, вибір яких залежить від побажань замовника і специфіка роботи співробітників - натуральний або синтетичний, для особливих умов роботи може застосовувати водонепроникний, прогумований, стійкий до займання спец- матеріалів. Модель можна вибрати з наявних в нашому каталозі, або розробити індивідуальний дизайн, в чому допоможуть наші фахівці.
Терміни виготовлення, вартість фартухів з логотипом в Промо одязі.

Залежно від складності, обраної моделі, способу нанесення зображення, виробництво фартухів з логотипом може зайняти від 5 днів до двох-трьох тижнів. Якщо у вас немає можливості стільки очікувати, або мало залишилося часу до запланованого заходу, можна фартухи з логотипом купити готові, вибравши з наявного асортименту на складі.

Що стосується цінового питання, на формування ціни впливає безліч факторів:

    
вид тканини;
    
спосіб нанесення, обсяг;
    
модель вироби (стандарт або індивідуальна розробка дизайну);
    
кількість одиниць;
    
терміновість пошиття, особливі побажання замовника та інші.

Тому вартість розраховується індивідуально по кожному замовленню і вказується в договорі. Щоб заощадити, рекомендую замовляти оптові партії (від 10 одиниць), або купувати зі складом, а потім робити нанесення, такі фартухи з логотипом дешево коштує і їх майже не потрібно очікувати (1-3 дні йде на нанесення).

Якщо говорити про вартість послуг виготовлення в цілому, наша компанія Промо Одежда пропонує найнижчі ціни в столиці, що обумовлено наявністю власного виробництва та його оснащеності сучасним автоматизованим обладнанням. Тому при низьких цінах якість пошиття виробів залишається стабільно високим. Таким чином, якщо ви шукайте, де можна замовити фартухи з логотипом порівняно дешево, не ризикуючи якістю, звертайтеся в Промо одязі. Для оптових і постійних замовників діють вигідні знижки.Создан 13 апр 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина