Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Печать на ткани и одежде

Нанесение логотипов на тканиУ цифрового друку по текстилю наше японське обладнання дозволяє застосовувати технологію друку з розширеним набором фарб, т. Е. Не тільки блакитний, рожевий, чорний і жовтий, але додатково помаранчевий і синій кольори. Це дозволяє фантастично збільшити колористику, наситити кольору, згладити колірні переходи, зробити супер растри.      Якість друку по текстилю ми підвищуємо і за рахунок можливості пьезо - струменевого друку, т. Е. Якщо прапори ми друкуємо з дозволом від 360 точок на дюйм і вище, то у пресі з текстилю ми доводимо це дозвіл до 720 dpi. І хоча така друк займає трохи більше часу, якість її дуже висока. Увага!

 

Максимальна довжина нашій пресі 50 метрів. Реальна ширина нашій пресі 150-158 см, в залежності від ширини сублимационного полотна і його усадки під час підготовчого періоду для друку.  Технічні вимоги до файлів для друку
Растрова графіка:Для друку приймаються растрові файли в колірній моделі CMYK:TIFF формат - без компресії, розширення «.tif»;Adobe Photoshop формат, розширення «.psd»Файл не повинен містити додаткових альфа - каналів і шляхів.При збереженні файлу в форматі TIF не допускається використання опції LZV Compression.Дозвіл растрових файлів:
200dpi - розмір 1: 1 для файлів з максимальним розміром до 100 см100-200dpi - для файлів розміром менше 10 м - 1: 1Векторна графіка:

 

Для друку приймаються векторні файли в колірній моделі CMYK:Векторний EPS формат, розширення «.eps»;Adobe Illustrator формат, розширення «.ai»Corel DrawМасштаб 1: 1Не допускається використання спеціальних ефектів (прозорості, лінзи і т. Д.)Не допускається зображення «на виліт» - файл повинен мати точні розміри для друкуВсі шрифти повинні бути переведені в кривіЯкщо по краях файлу є світлі поля - зробити рамку чорного кольору завтовшки 1 піксельЗагальні вимоги:
Надані файли повинні супроводжуватися роздруківкою і техзаданием на роботу:1. Файл2 розмір3. Орієнтація (вертикальний або горизонтальний)4. Кількість5. Матеріал6. Чорний колір. Зовсім не обов'язково чорний колір робити складовим (c 100%, m 100%, y 100%, k 100%), це не зробить його більш насиченою на Вашому виробі. Для якісного результату досить в файлі вказати звичайний чорний колір (c 0%, m 0%, y 0%, k 100%);7. Синій колір. Те, що в Corel Draw виглядає, як насичений синій колір, має склад c 100%, m 100%.

 

При друку цей колір не схожий на темно-фіолетовий. Ми рекомендуємо при підготовці макетів використовувати такий синій колір: c10 0%, m80%, y 0%, k 20%.8. Будь ласка, використовуйте палітру Pantone при вказування квітів. При цьому важливо відзначити, що палітра Pantone створена для поліграфії, а не текстилю, тому допускається, невеликі відмінності за кольором.9. Якщо вам важливо гранично точну відповідність кольорів, постарайтеся не орієнтуватися на зображення на моніторі.Монітори спотворюють кольору. Тому ми рекомендуємо Вам перед друком Вашого виробу зробити цветопробу - тобто надрукувати зменшену копію або фрагмент Вашого виробу невеликого розміру. На ній буде видно, як насправді виглядає Ваш макет, будучи перенесеним на тканину.Создан 18 июн 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина