Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Сорочки з логотипом

Вишивка на чоловічих і жіночих сорочках в КиєвіСорочки поло з логотипом - гідний рекламний текстиль для компаніїВиготовлення фірмових сорочок поло з логотипом стає все більш популярним замовленням від компаній, що піклуються про свій імідж. Такий символ корпоративної етики набувають для співробітників торгових точок, сервісних майстрів, дляпроведення рекламних акцій або в подарунок співробітнику або партнеру.Стиль і якість під вашим брендомБільш респектабельний вигляд - не єдина причина вибору сорочки поло з логотипом в якості корпоративного текстилю.

 

Тканина «піку», з якої вони виготовляються, відрізняються кількома зручними для даного виду використання характеристиками:Легкість догляду. Таку тканину легко прати, прасувати, вона стійка до впливу засобів для виведення плям.Повітропроникність. Для людей, які постійно перебувають на робочому місці дуже важливо, щоб тканина пропускала повітря і давала тілу дихати. Це створює умови роботи більш комфортними.

 

Довговічність. Така тканина досить довго не витягується, а значить, співробітники в ній досить довго виглядають акуратно. А крім того, вона ідеально підходить за своїми властивостями для такого методу друку, як шовкографія. Шовкографія на сорочках поло виходить яскравою, тримається довго і дозволяє створювати найрізноманітніші варіанти дизайну. Про останній ви можете отримати консультації у наших фахівців або звернутися до нас з готовим макетом. 

 

Метод шелкографические друку хороший тим, що зроблені ним емблеми і написи виходять більш виразними в порівнянні з нанесеними іншим способом. Він зробить ваш бренд глянцевим, покритимблесткамі, опуклим, металізованим - йому підвладні будь-які варіанти. Не варто переживати за якість цих написів після численних прань, обробка малюнка дозволяє надовго зберегти їх зовнішній вигляд. Ми володіємо досить великий технічною базою, яка вже дозволила нам успішно завершити тисячі замовлень.

 

Промо Одяг - краса і увага до деталейНаш досвід і постійно оновлювані знання в сфері корпоративної реклами, символіки і інших способів просування бренду компанії, змушують нас уважно ставиться до всіх нюансів нашого виробництва. Виробництво брендованих сорочок поло - це не просто нанесення малюнка на тканину. Це продумування концепції впливу на кінцевого споживача такої форми реклами. Адже навіть така складова іміджу компанії, як рекламний текстиль, несе в собі всю інформацію про спосіб компанії.Создан 24 июн 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина