Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Бейсболки с друком логотипу

Друк на бейсболках на замовлення логотипів, написів, картинокДрук на бейсболках логотипів, написів, картінокОсновной спосіб нанесення зображення на бейсболки - це термотрансферний перенесення. Це оптимальний варіант друку для таких головних уборів.У малюнка, призначеного для бейсболок, є свої особливості, яких має сенс дотримуватися, якщо ви хочете, в результаті, отримати якісний принт.

 

Особливості такі: що висота його повинна бути не більше 9 см, все тонкі лінії в ньому повинні бути не менше двох міліметрів товщиною. Такі стандарти бажані, але не обов'язкові.Іноді малюнок може мати більш тонкі лінії і його можна надрукувати без проблем, багато що залежить від того, що і як зображено. Наприклад, напис з товщиною лінії менше 2 мм буде складніше надрукувати, ніж лого на підкладці з растровими вкрапленнями.

 

У будь-якому випадку, перед оформленням замовлення, заздалегідь, проконсультуйтеся з менеджером і уточніть всі хвилюючі вас нюанси по дрібним деталям в зображенні. Це допоможе нам якісніше виконати ваше замовлення.Для прикраси вироби, за вашим бажанням, у пресі можуть використовуватися фарби з ефектами, такі як: глиттер (блискітки), вспенка (термоподнятіе) - тобто об'ємне зображення, фольга або фарби, що світяться в темряві.В офісі компанії представлені всі види нанесень, під'їжджайте, дивіться, чіпайте і вибирайте те, що до душі саме вам і вашим клієнтам. Оптимальне співвідношення ціни і якості обов'язково знайдете.

 

Крім бейсболок, ми друкуємо і на інших головних уборах: шапках (включаючи в'язані), хустках, банданах, козирках.Важлива інформація з нанесення на бейсболки:Можливий тираж друку: від 1 штуки.Термін друку: в середньому від 1 до 5 робочих днів (в залежності від тиражу).Ціна: залежить від кількості бейсболок і кількості кольорів в малюнку.Доставка: здійснюється самовивозом, кур'єром або машиною в межах Москви або до транспортної компанії.Ознайомитися з цінами на друк можна, зателефонувавши нам в офіс, або в розділі "Ціни", там же є повний прайс лист на всі види нанесень, які ми можемо зробити для вас, включаючи і термотрансферний перенесення на бейсболки.Создан 28 июн 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина