Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Друк на футболках

Нанесення зображень, написів, логотипів на футболки і майки.Друкуємо на футболках малюнки, написи, логотипи, фотографії, цифри, орнаменти.Можлива будь-яка складність малюнка, з нами працюю професіонали, які надрукують вам що завгодно і так, як вам треба.Можлива повна запечатка малюнка в шов!Наносимо зображення на рукава, кишені, шви.За вашим бажанням, для прикраси нанесення використовуємо: глиттер (блискітки), золото, срібло, термопод'ем, спец.фольгу.   Друкуємо на готових футболках і на крої.Колір футболки може бути будь-яким.Тираж: будь-яку кількість, починаючи від 1-ої штуки.

 

Терміни: від 1 до 5 робочих днів, в залежності від тиражу. Зазвичай, для логотипів і зображень, розташованих по центру на грудях, вибирають А4 формат (29 см х 21 см) або А3 (42 см на 29 см).Які фарби ми використовуємо?
При друку на текстилі використовуються пластізолевие, водні фарби (фарби на водній основі) і витравние фарби на водній основі. Всі фарби, використовувані нашою компанією, найвищої якості і абсолютно нешкідливі для здоров'яЯкий метод друку вибрати?
Термотрансферний перенос: дуже зручний для друку на рукавах і кишенях, швидше в виготовленні і економить ваші гроші, якщо тираж великий.Трафаретний друк: ідеально підходить для великих зображень або коли потрібно, щоб принт був майже не відчутний на дотик. Досягти такого ефекту цілком реально, головне попередньо обговорити ваші побажання з менеджером.Який метод вибрати - вирішуєте ви самі, при бажанні менеджери підкажуть оптимально підходить для вашої футболки, з урахуванням розмірів малюнка, кількості квітів і тиражу.Замовити друк, а також дізнатися точну вартість тиражу можна, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними на сайті. З орієнтуватися в цінах допоможе прайс, вказаний нижче.
Термінова цифровий друк невеликих тиражів (від 1 штуки)
Цифровий друк на футболках

 

Часто, до нас звертаються клієнти, яким необхідно швидко, за один день, надрукувати невеликий тираж футболок з логотипами, написами, фото або, навіть, всього одну футболку з фотографією. Як правило, замовляють для корпоративних заходів, або свят і днів народжень. Хтось замовляє як оригінальний подарунок собі коханому або родичам. У цих випадках ми використовуємо цифрову печатку.Така друк тримається відмінно приблизно 40 прань, потім злегка починає тьмяніти. Якщо вам необхідно, щоб картинка трималася роками, десятиліттями - замовляйте трафаретний друк або термотрансферний перенесення.Вимоги до картинки при підготовці макета до друку:
Ми приймаємо зображення до друку в форматах: PSD, TIFF, EPS, CRL.Для форматів PSD, TIFF: розмір зображення повинен бути той, який потрібен вам на виробі, а також його дозвіл має бути 300dpiЯкщо у вас є зображення тільки у форматі JPEG, то воно повинно бути того розміру, який ви хочете надрукувати і зображення повинно мати також дозвіл 300dpiЯкщо у вас зображення спочатку було не тих розмірів і не мало дозволу 300dpi, то не намагайтеся його збільшити за допомогою графічних програм, тому що це нічого не змінить і якість картинки не зміниться.Якщо є вихідний макет в Adobe Photoshop, краще не склеювати шари, а надавати його в початковому вигляді.
Важлива інформація з нанесення на футболки:
Можливий тираж друку: від 1 штуки.Термін друку: в середньому від 1 до 5 робочих днів (в залежності від тиражу).Ціна: залежить від кількості футболок і кількості кольорів в малюнку (дивіться прайс нижче)При друку, за бажанням клієнта, щоб прикрасити принт, використовуємо спецефекти: блискітки (гліттер), золото, срібло, фольгу і вспенку (додатковий обсяг). Зразки завжди можна подивитися у нас в офісі або на сайті в розділі «Приклади друку»
Доставка: здійснюється самовивозом, кур'єром або машиною в межах Москви або до транспортної компаніїСоздан 28 июн 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина