Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Дитячі футболки

Дитячі футболки з фірмовим логотипом можуть використовуватися в якостіУніформи для командних видів спорту, соревнований, квестов;Одяг для заняття фізкультурою у школах, ліцеях та коледжах;Приз на різних змаганнях;Корпоративної подарунки для дітей співробітників;Пам'ятного сувеніра при проведенні презентацій та інших рекламно-іміджевих заходів.Всі моделі виконані з хлопка високого якості. Вони відрізняються чесною обробкою швів і зручним кромом.

 

Зображення наносяться за допомогою вишивки або по технології термотрансфера.
На нашому складі завжди більші обсяги найпопулярніших видів маків. Інші моделі можуть бути оперативно доставлені на замовлення. Для цього напишите нам на почту або зателефонуйте за контактним номером телефону.

 

Всегда в наявності в більших томах найпопулярніші розмальовки маків. Це синие, білі, черні, красні, зелені та інші. У нас представлені і моделі різних різновидів:
С длинными і короткими рукавами;С полукруглым и V-образным вырезами;Классические и с отделкой кантом.Нанесення зображення здійснюється за допомогою класичного вишивання або термотрансфери. Возможно применение других способов.
Вся сувенирна продукція виконана з хлопчика високого якості. Вона відрізняється практичністю в носке та довгостроковому терміну служби.
Наші консультанти допоможуть підібрати необхідні моделі та виконати замовлення. При необхідності - розробка ескізу зображення або надписи.

 

Футболки женские  Цей вид одягу може бути як частиною фірмового стилю вашої компанії, так і одягом співробітників на робочому місці або під час масових заходів, а також бізнес-подарунком для клієнтів, партнерів та колег. Корпоративна футболка з логотипом довго буде служити її обладательнице, при цьому буде незручно демонструвати оточуючі рекламу вашої компанії.Создан 19 авг 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина