Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Нанесение логотипов
Один з найбільш доступних і найбільш поширених способів нанесення логотипу на сувеніри з пластику та інших матеріалів, таких як скло та метал. Частые случаи использования данного метода печати - нанесение лого на пластикові ручки під нанесення логотипу, флешки для нанесення та сувенірні зажигалки.
При тампопечаті фарба переноситься з печатної форми на виріб за допомогою спеціального силіконового тампона. Еластичний тампон дозволяє наносити зображення на предмети самої різноманітної форми. Після висихання фарба утворює захисну плівку, стійку до зовнішніх впливів. Цвета отримуються яскравими і насиченими, але повнокольорове зображення або кольорові переходи при тампопечете передавати неможливо.
До переваг даного методу відносяться низька вартість нанесення при великих і середніх тиражах, можливість друку на викривлених поверхнях, стійкість нанесення та точність передачі мельних елементів зображення. Ограничения тампопечати - відносно невеликі розміри нанесені і відсутність можливості друку на сильно викривлених і вогнутих поверхнях.
Продукцію з зображенням, нанесеним методом тампопечати, не можна мити в посудоїдній машині, а також використовувати для її очищення абразивні засоби та спиртсодержащіе рідини.
 
Лазерна гравировка
Метод лазерної гравіровки базується на витіканні лазерним променем верхнього шару поверхні виробу. При цьому возникают углубления, з яких і формується необхідне зображення. Изменяя параметри потужності променя, можна добитися різної глибини на різних ділянках зображення.
Цей спосіб найчастіше використовується для нанесення образів на вироби з металу, дерева, скла (металеві ручки під нанесення, брелоки з логотипом тощо). Лазерне гравлювання проводиться при повному відсутності ручних процесів і дозволяє виконати нанесення з високою точністю. Так як зображення вижигається в матеріалі виробу, воно не піддається зовнішнім впливам, не стирається і не змивається. Тому лазерна гравіровка є одним з найбільш стійких методів нанесення логотипу на сувенірну продукцію.
Метод підходить для нанесення зображень на вироби будь-якої форми за тиражем з однієї екземпляри. Швидкість і висока точність також є достоїнствами лазерної гравіровки. Однак, варто мати на увазі, що колір отриманого зображення залежить від кольору матеріалу самого виробу і може незначно відрізнятися в межах тиражу.
 
Шелкографія
Шелкографія - це різновид друкованого друку, при якому нанесення зображення здійснюється масляними або водними фарбами на спеціальну сітку-трафарет, а потім насаджується на виріб через найдрібніші отвори в сетке. Технология дозволяє наносити зображення на практично будь-які матеріали - пластик, метал, скло, кераміка, поліетилен, тканина, папір та картон.
Можливо печатати самі різні як по кольору, так і по властивостям фарб. Металлізовані та флюоресцентні фарби роблять зображення більш яскравим і помітним, шовкографія з підігрівом надає зображенням додатковий об'єм, а фосфорні фарби світляються в темноті. Так само можна використовувати спецэффекты - глітери (блестки), імітація бархата або резини.
Головні переваги шелкографії - можливість отримання яскравого, насиченого зображення, стійкого до зовнішніх впливів, практично необмеженого розміру. Але в силу технологічних особливостей методу друкувати повнокольорове зображення фотографічного якості шовкографії не вийшло.
Стирка одягу з нанесенням шовкографії можлива при температурі до 30 ° С без використання хлорсодержащих відбілювачів; Гладити виробе по рисунку нельзя.
 
Термотрансфер
Термотрансферна технологія передбачає нанесення зображення на поверхню з проміжного носія (спеціальної паперу або плівки) за допомогою термопреса. Процесс нанесення термотрансферів на виріб називається термопереносом.
Можливо термотрансфер з використанням спеціалізованих плівок - флюоресцентних плівок, що світяться в ультрафіолетовому світлі, плівки з велюрним покриттям, а також спеціальної фольги.
Технология дозволяє наносити повнокольорові зображення з фотографічного якості та великої площі, передавати дуже тонкі лінії та деталі, може застосовуватися на невеликих тиражах. Основне достоєнство термопереносу - можливість наносити зображення з чітким збереженням потрібної палітри квітів на вигнуті поверхні та різних елементах складної форми.
Термотрансфер - менш стійке нанесення, ніж шовкографія. Уход за одягом з логотипом, нанесеним цим способом, аналогічним догляду за предметами із шовкографії.
 
Тиснение
Тиснення - спосіб нанесення рельєфного зображення на вироби з пластичної матеріалу. Для нанесення зображення цим методом спочатку виробляється спеціальний кліше, за допомогою якого під впливом високої температури та тиску на виріб видавлюється рельєфний малюнок. Тиснення звичайно застосовується на виробів із шкіри та шкіри (папки, щоденники під нанесення, кошельки, шкіряні Создан 19 авг 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина