Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Парасольки з логотипом

Така парасолька з логотипом - це ексклюзивний, а головне, практичний, подарунок!В умовах заборон і значних обмежень на рекламу алкоголю - це не стандартний, а тому і більш запам'ятовується хід в просуванні будь-яких сортів вино-горілчаних виробів і не тільки! При цьому, місця для інформації про ваш продукт на такому промоподарке предостатньо, починаючи з пластикового чохла і подарункової картонної упаковки, і закінчуючи великою поверхнею самого парасольки! 

 

Першим зображенням парасольки, за припущеннями археологів - більше 3 000 років! А зображували з прообразом парасольки китайських вельмож, і тому саме китайці приписують собі винахід парасольки. Навіть існує романтична легенда про закоханого тесляр, який багато століть назад, придумав і виготовив для своєї коханої «дах, яка завжди при ній».

 

Перший парасольку з друком дуже відрізнявся від сучасних варіантів. Важив більше двох кілограмів, а довжина ручки була більше метра. Палиця і спиці для парасольки в ті далекі часи робили з бамбука, а полотнище - зі спеціального паперу, пір'я птахів або пальмового листя, і створювався він для захисту від сонця. Зі Сходу парасольку перекочував до Стародавньої Греції, а звідти і в Рим, де став невід'ємною частиною жіночого гардероба.

 

У Західній Європі перші парасольки з'явилися в XVII столітті, а в XVIII столітті парасольку стали використовувати і в якості захисту від дощу. Тоді ж був створений перший складаний парасолька, розмір якого в складеному вигляді досягав 30 см. До Росії парасольку вперше потрапив тільки в кінці XVIII століття. З плином часу парасолька еволюціонував, і в 1873 р англійський механік Самуель Фокс запатентував парасольку, максимально наближений до сучасних моделей: з залізним каркасом і спицями, з водовідштовхувальним міцної тканиною і ручкою-тростиною.

 

А в XX в. зонт перетворився в один з найбільш зручних і незамінних аксесуарів. Як рекламний сувенір парасолі «народилися» в перших десятиліттях XX століття. Парасолі з логотипом вручали в якості подарунків високопоставленим клієнтам з великим достатком, прикріплюючи до тростини парасольки візитку з інформацією про компанію або послуги, або роблячи персональну гравіювання на ручці парасольки. Роботи з удосконалення парасольок в даний час ведуться як ніколи! З'являються нові матеріали для каркаса і клинів, цікаві форми каркасів, різні види дизайнів клинів і стилістичних рішень ручок, клинів, купола.

 

І сьогодні, в рамках рубрики «Популярний товар» рекомендуємо Вам звернути увагу на креативні «квіткові» парасолі. Квіти - універсальний подарунок для дівчат і жінок різних вікових категорій. А якщо це не просто звичайний квітка - а оригінальний і практичний подарунок, то дами будуть задоволені і раді подвійно!

 

Цей милий сюрприз у креативній упаковці, виконаний у вигляді ніжного тюльпана створить повне відчуття того, що Ви даруєте справжню квітку! Парасолька-тюльпан - чудовий подарунок дівчатам і жінкам, як улюблені весняні свята, так і в будь-який час року, адже так приємно отримувати квіти, незалежно від календарних відміток!Создан 30 авг 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина