Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Куртки та вітровки з логотипом

Одяг з рекламою компанії - це відмінне рішення для проведення різних промо-акцій, коли вам потрібно привернути увагу ваших потенційних клієнтів, на спеціалізованих виставках і багатолюдних заходах. Куртка з логотипом - сучасна укорочена верхній одяг. Довжина куртки зазвичай варіюється від пояса до середини стегна. Цей вид верхнього одягу почав свою історію дуже багато років тому. Курткою позначали практично всі види укороченою верхнього одягу. Вважається, що куртку вперше почали носити у Франції, саме завдяки французам решта Європи стала застосовувати цей зручний і практичний вид одягу. Головне завдання куртки, і безсумнівний її плюс, - рятувати людину від негоди, не обмежуючи при цьому його рухів. Різноманітність фасонів і кольорів, комфортність і практичність зробили вкорочений верхній одяг незамінною. У наш час куртка, на ряду з джинсами, є одним з найдемократичніших видів одягу.
Ми пропонуємо пошиття курток на замовлення різних видів і складності. Ви можете замовити куртки оптом для своїх співробітників. Ми здійсни пошиття курток з нанесенням логотипу і назви Вашої фірми, з урахуванням всіх побажань, порекомендуємо останні тенденції і продумаємо актуальні моделі крою. Таким чином, куртка буде виконувати не тільки функцію одягу, але буде відмінним засобом мобільної реклами.
 
Одяг з рекламою компанії - це відмінне рішення для проведення різних промо-акцій, коли вам потрібно привернути увагу ваших потенційних клієнтів, на спеціалізованих виставках і багатолюдних заходах.
Природно, логотип компанії люди повинні бачити здалеку і чітко, тому вимоги до нанесення малюнка на промо одяг повинні бути найсуворіші. Якщо кепки, шапки і шарфи - це дрібні атрибути ненав'язливої ​​реклами, то вітровки стануть досить масштабним об'єктом. Логотип компанії можна наносити на спину, крім цього додаткову емблему можна розмістити на нагрудній кишені куртки. У нас ви можете замовити промо-вітровки оптом найрізноманітніших кольорів: від яскраво-жовтого до чорного. Пошиття ветровок на замовлення дозволяє вибирати вітровки з різними варіантами підкладок (в т.ч. синтепонові), моделі кишень, робити вітровки з капюшоном в комірі або відстібається на блискавці, робити декоративні вставки і вибирати будь-яку фурнітуру, робити нанесення на окремих елементах крою (рукавах , кишенях, комірах і т.д.). Можливо нанесення на вітровки логотипів, написів, вишивки тощо
Наша компанія пропонує свої послуги з нанесення логотипів на вітровки декількома способами: термоперенос, термотрансфер, шовкографія, а також виготовлення спеціальних шевронів або нашивок. Найбільш популярний спосіб нанесення логотипу на вітровки - це шовкографія. Такий метод довговічний і передбачає собою використання декількох ефектів: люмінесцентна, матова, світловідбиваючі, глянцева фарби.Создан 15 сен 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина