Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Куртки з логотипом

Печать и вышивка на куртках теплых.Тепла куртка незамінна в холодну пору року, а ще вона пропонує широкі можливості для брендування. Куртки з логотипом і зігрівають, і виглядають солідно, і формують правильну репутацію. Машинна комп'ютерна вишивка дозволяє зробити довговічне нанесення, такий логотип НЕ злиняє, що не облізе і не вигорить. Звертайтеся, зробимо за доступними цінами за 4-7 робочих  

Куртки з логотипом на замовленняЩоб зробити куртку з вашим логотипом, потрібно перевести ваш ескіз в Стежковий формат, зрозумілий вишивальної машини. Цим займається фахівець, тому що від якості зробленого їм макета безпосередньо залежить результат. Макет оплачується окремо і коштує 500-2000 рублів, а виконується за 1-3 дні, залежить від великої кількості дрібних деталей.
Вишивка займає 1-2 дні, термін залежить від тиражу і завантаженості нашого виробництва. Точна вартість нанесення залежить від кількості стібків в логотипі, але, щоб вам було зручніше, ми склали таблицю зразкових цін на вишивку в залежності від її розміру.
Якщо ж ви замовляєте вишивку по стандартному логотипу - скажімо, емблеми автомобілів, - то ви платите тільки за нанесення, тому що макети у нас вже є.
Куртки з нанесенням логотипуМи без проблем вишиваємо на джинсових і шкіряних куртках. Якщо ж вам потрібні зимові куртки з нанесенням логотипу, то тут можуть виникнути труднощі. По-перше, занадто товсті куртки не пробиває вишивальної голкою. При роботі з товстим пуховиків ми рекомендуємо робити нашивку. Щоб дізнатися напевно, чи можливо нанесення на ваші куртки, надішліть нам фотографії виробів або привезіть зразок в наш офіс. Друга складність - це хутряні куртки. Навіть якщо немає проблем з вишивальними голками, в довгому хутрі вишивка з дрібними деталями просто не має сенсу. Тут ми так само рекомендуємо зробити нашивку.
Нанесення логотипу на куртки ви контролюєте особисто. Спочатку ми надсилаємо на затвердження макет, куди ви можете вносити корективи. Після затвердження ми вишиваємо пробник на нашому матеріалі, щоб ви могли в точності подивитися, як виглядатиме ваша вишивка. Ми надсилаємо вам фото пробника з високою роздільною здатністю, на цьому етапі так само можна внести корективи. Потім ми стверджуємо місце, на яке буде нанесений логотип, запяліваем куртки і робимо вишивку. Готові вироби обробляються і упаковуються.
 Нанесення логотипу на куртку в процесі нанесення логотипу на куртку в процесі Шкіряна куртка з логотипом Шкіряна куртка з логотипомЯкщо вам потрібні куртки з логотипом компанії для промо-акцій або створення корпоративного стилю, то у нас є приємні новини. Ми можемо не тільки вишити на ваших виробах, а й закупити для вас куртки, куртки і пуховики під нанесення. У нас знайдуться моделі для будь-яких потреб з різних цінових категорій!
Наші постачальники - великі вітчизняні та європейські фірми. За повним каталогом виробів звертайтеся до менеджерів. Подивитися зразки можна а нашому офісі, тільки узгодьте свій приїзд заздалегідь!
 Куртка під логотип AMALFI Куртка під логотип Mistral Жіночий пуховик під логотип FIANDRE Куртка під логотип Surf Куртка під логотип Surf KidsКуртки з логотипом автомобілівЧудовий подарунок для автовласники - куртки з логотипом БМВ, Рено, Ауді або інших марок. Вони підкреслюють любов до машин, демонструють інтереси, створюють репутацію. Особливо брутально виглядають куртки з логотипом вантажівок. Є кілька причин, чому такий логотип найкраще наносити вишивкою.
Довговічність. Вишивка прослужить довгі роки, залишаючись все такою ж красивою і акуратною.Практичність. Наші нитки Gunold не линяють і не вицвітають, вишивку з ними можна спокійно прати в машинці.Додаткові ефекти. 3D-вишивка або світяться в темряві нитки - класна фішка, яка виділить вас з натовпу!Якщо у людини, якого ви хочете порадувати, немає машини, то можна вишити що-небудь інше. Наприклад, широко затребувані шкіряні куртки з логотипом команд. Кожен уболівальник захоче собі таку!Обновлен 05 дек 2018. Создан 01 окт 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина