Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Футболки с надписями

Нанесения надписей и рисунков на футболки в КиевеФутболки с надписями, напевно, найбільш затребувана одяг. Неможливо уявити собі літній костюм без тонкої бавовняної футболки, яка приємна для тіла і так зручна в спеку. Літо закінчилося, але всі пори року футболка залишається частиною форми для уроків фізкультури, спортивних гуртків або тренажерних залів. Головне достоїнство - універсальність: з них можна зробити костюми для участі в конкурсах та іграх або спецодяг для організаторів масового заходу.

 

Сфера застосування футболок надзвичайно широка - промоушн, ​​фан продакшн, реклама, сувеніри, корпоративний одяг, форма для будь-яких організацій і на всі випадки життя. Бавовняні футболки - відмінний матеріал для нанесення логотипу, малюнка, контактної інформації. Це універсальний аксесуар, який однаково до лиця чоловікам і жінкам, тому класичні фасони можна використовувати в якості спецодягу для тих і інших.

 

Футболка з написом - не тільки найбільш ходовий рекламний товар, але і один з найбільш популярних подарунків. І тут, знову-таки, немає меж фантазії - сучасна поліграфія пропонує масу варіантів для втілення Ваших оформлювальних ідей: переклад фотографій і будь-яких інших зображень на тканину (така техніка називається трансфер), нанесення логотипу, малюнка або напису різними способами (тамподрук - здійснюється з використанням тампона, шовкографія - трафаретний друк) і так далі. Таким чином, футболка з написом може і по-різному виглядати, і по-різному коштувати, і призначатися для абсолютно різних цілей. Вибір за вами.Создан 15 окт 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина