Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Жилеты из флиса
Жилет - дуже варіативна деталь костюма. Неймовірна різноманітність фасонів і призначення робить жилети вкрай популярними. Дійсно, які тільки не зустрінеш: в'язані, ажурні, пухові, вовняні, пікейні, дуті жилети; з капюшоном і без, куртки-жилети; класичні, модерн, спортивні; жилети як частина національного костюма і як частина костюма ділового; кольорові, строкаті і однотонні і так до нескінченності. Різні фасони, матеріали і кольори визначають призначення цієї універсальної одягу.

 

Каталоги «Промо Одяг» представляють утеплені і спортивні жилети для корпоративного використання: виготовлення промо-костюмів, підготовки рекламних сувенірів для вручення на конференціях і презентаціях, створення робочого спецодягу і т.д. Жилети можуть бути і просто хорошим подарунком співробітникам до чергового календарного свята або у відповідь презентом для партнерів.
Кольорові жилети, представлені в інтернет-магазині «Промо Одяг» розраховані на рекламне застосування - це однотонні моделі простого крою, які чудово підходять для нанесення логотипу, виконання вишивки, розміщення зображення і контактної інформації, які будуть привертати увагу і в той же час прикрашати одяг .

 

Дуті нейлонові жилети і жилети з поліестеру будуть прекрасним доповненням до промо-формі і формі співробітників клінінгового відділу, так як надійно захистять від холоду і забезпечать необхідну свободу рухів. Крім того Ви можете замовити в'язані жилети за своїм індивідуальним проектом.
Дизайнери компанії допоможуть вибрати колір і фасон, а також дадуть кваліфіковані відповіді на всі питання, що стосуються виготовлення сувенірів, нанесення малюнка і створення ексклюзивного сувеніра спеціально для Вас.Создан 15 окт 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина