Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Кепки с логотипом печать или вышивка

Для пошиття бейсболок нам необхідно дізнатися ваші побажання, спеціально для цього ми склали 6 основних пунктів.Далеко не завжди придбання готових головних уборів і наклеювання на них логотипу компанії виявляється зручним. Тому пошиття кепок на замовлення має ряд незаперечних переваг:
Вибрати фасон, розміри та інші дрібні, але не незначні деталі, які обов'язково будуть враховані;Можна комбінувати різні кольори, індивідуальний дизайн;Виконати вироби саме в корпоративних кольорах, а не підбирати найбільш підходящі варіанти з того, що є в магазинах;Отримати допомогу в підборі кольорів і зображень для досягнення найкращого візуального ефекту.

 

У нас можна швидко виготовити будь-які кепки на замовлення.Наша компанія виготовляє головні убори будь-якого розміру. Фахівці допоможуть підібрати кольори і фасон, а також нанести будь-які зображення і написи. Особливістю нашої роботи, на відміну від конкурентів, є те, що ми робимо вишивку на деталях кепки (крої кепки) і вже тільки потім зшиваємо всі деталі. Вибір залишається за клієнтом, але наші фахівці завжди допоможуть порадою в такій справі, як виготовлення чоловічих і жіночих бейсболок і кепок на замовлення.

 

Кепки з логотипом - це просто ідеальний варіант промо-продукції для роздачі на семінарах, виставках, конференціях. Крім цього, вони є не тільки практичним, але і функціональним подарунком бізнес-партнерам. Якщо вам потрібно замовити бейсболку або кепку і нанести на них логотип вашої компанії, то можете сміливо звертатися до нас. Ми пропонуємо стильні головні аксесуари, виконані з поліестеру і бавовни різної кольорової гами.

 

Бавовна - це натуральний дихаючий матеріал. Він прекрасно пропускає повітря, вбирає вологу, але при цьому володіє високою міцністю і теплопровідністю. Єдині недоліки бавовни - це усадка при пранні, невелика, схильність стиранню. Однак при правильному догляді дані недоліки не торкнутися вашого вироби.

 

Поліестер - це синтетичний матеріал, який володіє наступними перевагами: еластичність, міцність, стійкість до хімічного впливу. Але при всіх своїх перевагах поліестер погано пропускає повітря і вологу. З якого матеріалу буде виконана ваша кепка або бейсболка вирішувати тільки вам. Але при бажанні, ми можемо комбінувати ці два матеріали, щоб досягти максимальної якості виробу.Создан 27 дек 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина