Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Рюкзаки с логотипом

Производство рюкзаков с логотипом на заказ возможно с карманами для ноутбуков, сотовых телефонов, ручек, и многих других разновидностейВиробництво рюкзаків на замовлення можливо з кишенями для ноутбуків, телефонів, ручок, і багатьох інших різновидів, як приклад: для спортсменів ми можемо додати подвійне дно у вигляді відсіку для взуття. Вельми зручний різновид сумки. Оформіть заявку на розрахунок пошиття рюкзаків на замовлення в Києві натиснувши на кнопку.

 

Працюючи з нами ви отримуєте:Індивідуальний пошив - на підставі побажань замовника;Повна персоналізація - від індивідуального ярлика до підбору кольору тканини по палітрі Pantone Solid Coated;Робота з кроєм вироби - відкриває можливості нанесення в важкодоступних місцях;Широкий вибір нанесення - вишивка, включаючи 3D, жаккард у вигляді шевронів і ярликів, друк сублимированная, шовкографія;Сигнальний зразок - допомагає досягти бажаного результату.Перевага пошиття рюкзаків під замовленняБагато стикаються з проблемою при покупці готового рюкзака, на ньому просто неможливо нанести вишивку, так як немає доступу для вишивальних пялец.

 

Ми виконуємо вишивку на крої і тим самим це дозволяє нанести вишивку практично на будь-яких місцях даного аксесуара. Наше виробництво рюкзаків в Москві з тканини фірмового кольору з нанесенням логотипу, перетворює звичайний аксесуар в елемент корпоративної культури для співробітників, сувенір для ділових партнерів або в рекламну продукцію. Так само пропонуємо рюкзаки з логотипом на замовлення, молодіжні та дитячі. Завжди є можливість підібрати матеріали, виходячи з побажань замовника.

 

Вишивка зображень і написів безпосередньо на виробі. Виконані в техніці машинної вишивки, вони не потьмяніють на яскравому сонці і не зблякнуть після прання.Виготовлення логотипів-аплікацій, які потім кріпляться на готовий рюкзак шляхом прострочкою вишивальної машиною.Виготовлення жакардових аплікацій з окантовкою. Спочатку виготовляється жаккардовая нашивка з окантовкою і вже потім вона пришивається по контуру звичайної швейної машиною в одну строчку.Виготовлення жакардових аплікацій без окантовки. Жаккардовая нашивка пристрочує до виробу вишивальної машиною по контуру. Так як товщина контуру складає 2-3 мм, то в підсумку нашивка виглядає, як одне ціле.

 

Виробництво рюкзаків з ім'ям на замовлення.

 Аксесуар може бути вибраний з уже наявних серед нашої продукції або виконаний за індивідуальними ескізами. Фахівці допоможуть визначитися з тканинами і квітами, вибрати найкращий варіант рюкзака на замовлення з принтом. Підхід до кожного клієнта однаково професійний. Кожен наш товар - це якісна продукція, яка крім несення рекламної функції, дозволить користуватися нею так само, як і звичайною річчю. Великий вибір, як готових моделей, так і тканини для пошиття, дозволить втілити будь-який каприз наших замовників.Создан 27 дек 2017Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина