Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

 

Футболки на замовлення

Печать и вышивка на футболках логотипов.Використання машинної вишивки дозволяє виконувати на тканини малюнки і написи практично будь-якого розміру і складності. Виготовлення футболок з нанесенням на них зображень може здійснюватися кількома способами. Вибір залежить від розміру малюнка, типу тканини і тиражу:
Малюнок вишивається безпосередньо на самій футболці. Це може бути, як маленький одноколірний логотип, так і займає майже всю поверхню складне зображення в декількох кольорах. При пранні така вишивці не злиняє і не деформується.

 

Зображення та написи виконуються на нашивки-аплікаціях чи підбираються вже готові, а вже потім ці декоративні елементи приклеюються або пришиваються в потрібне місце за бажанням клієнта. Такі нашивки найчастіше застосовують для форменого або верхнього одягу. Виготовлення жакардових аплікацій з окантовкою. Спочатку виготовляється жаккардовая нашивка з окантовкою і вже потім вона пришивається по контуру звичайної швейної машиною в одну строчку.Виготовлення жакардових аплікацій без окантовки. Жаккардовая нашивка пристрочує до виробу вишивальної машиною по контуру. Так як товщина контуру складає 2-3 мм, то в підсумку нашивка виглядає, як одне ціле з футболкою.

 

Ми пропонуємо Вам недорогі футболки на замовлення в Києві. Якщо вам необхідно зробити футболку на замовлення в Києві, тоді рекомендуємо звернутися саме до нас! Ми з радістю виготовимо для вас футболки на замовлення з логотипом, футболки на замовлення з малюнком або написами. Задоволені клієнти - це мета нашої роботи. Вам варто звернутися саме до нас тому що:

 

У нашій компанії працюють досвідчені менеджери. Для того щоб виконати роботу відповідно до побажань замовника, дуже важливо ставити правильні питання, які допоможуть зрозуміти, що саме потрібно клієнту. Ми спеціально підготували список питань для того, щоб технічне завдання було складено правильно. Тільки після уточнення всіх нюансів, фахівці приступають до виконання замовлення.Висока якість використовуваних матеріалів. Зробити красиву футболку не складно, але зробити футболку, яка протягом кількох років не втратить свій первинний зовнішній вигляд вийде далеко не у всіх фахівців. Вся справа в якості використовуваних матеріалів (тканини). Ми не економимо на даному сировину - це принцип нашої роботи.

 

Ми шиємо вчасно. Дотримання термінів замовлення важливо в будь-якій справі, а в нашому тим більше. Особливо це стосується великих замовлень, якщо мова йде про термінову необхідність пошиття футболок для створення корпоративного стилю. Адже при недотриманні термінів, наприклад, може зірватися відкриття магазину, кафе, торгового центру, якщо співробітники не отримають свою формений одяг в термін. Ви можете бути впевнені, що ваше замовлення буде у вас в обумовлені терміни. Наше виробництво дуже гнучке за рахунок великих потужностей, і ми цінуємо кожного клієнта. Наші менеджери ведуть постійний контроль не тільки за якістю виробничого процесу, а й за дотриманням термінів.Создан 27 дек 2017 
Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина