Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Друк на бейсболках і кепках

Бейсболки і кепки з логотипом - це відмінний подарунок співробітникам компанії на корпоративній вечірці, партнерам і клієнтам, як один із способів Напонім про себе.Друк на бейсболках і кепках - можливість донести важливу для вас інформацію до великої кількості людей без вторгнення в їх особистий простір. Такою інформацією може бути логотип компанії, слоган, напис, фото, мотивуючий заклик або картинка. Бейсболки з задоволенням носять і дорослі, і діти, і чоловіки, і жінки. Цей головний убір з козирком давно перестали використовувати виключно під час занять спортом.

 

Він підходить і для конкретних заходів, і для повсякденного захисту від сонця. При цьому він служить ефективним рекламним носієм.Типи пропонованих бейсболок
Друк на кепках використовується для:корпоративів, тренінгів, тімбілдингових заходів для посилення командної взаємодії;позначення спільності певної групи людей: спортивних команд, класів школи, туристичних груп і т.д .;реклами нового продукту, послуг компанії;нагадування про діяльність компанії її партнерам.

 

Кепки з нанесенням логотипу - це прекрасна можливість зробити компанію впізнаваною і затребуваною. Завдяки сучасним технологіям наша друкована майстерня може створити дійсно унікальну фірмову атрибутику, яка здивує і порадує ваших партнерів, клієнтів, колег. Відзначимо, що нанесення логотипу на бейсболки не займає багато часу, тому ви отримаєте ваше замовлення швидко і оперативно. Якщо ви ще не є власником фірмового одягу, можете звернутися до нас. Друк на кепках і бейсболках в Києві - це один з найбільш вигідних способів, як можна прорекламувати свою компанію, адже ми працюємо без посередників. Тому пропонуємо нашим клієнтам найбільш лояльні і справедливі ціни!

 

Існує кілька методів друку логотипів на бейсболках. В основі кожного з них лежить технологія термотрансфера, де зображення спочатку друкується на проміжному носії (папір, плівка), а потім на спеціальному обладнанні під впливом температури і тиску зображення переноситься на кепку або бейсболку. Логотип на бейсболці відрізняється стійкістю і високою якістю відбитка.
Тиражі від 50 штук ми рекомендуємо друк за допомогою шовкографії, а одиничні замовлення економічно вигідніше і швидше зробити за допомогою плівкового термотрансфера.Создан 10 янв 2018Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина