Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Чому ми вибрали саме це вишивальне обладнання?

Вышивка на промо и спец одежде в КиевеЯпонська техніка: світова еліта вишивального обладнанняTajima: лідер по розробці вишивального обладнанняДля тих, хто погано орієнтується в вишивальному обладнанні, розшифруємо ці тези. Справа в тому, що в даний час є величезна кількість вишивальних машин від різних виробників. Їх можна поділити на китайські і некитайські - японські, корейські, німецькі, американські. Як ви здогадуєтеся, китайські незрівнянно дешевше. Але і проблеми з якістю вишивки на таких машинах дуже помітна. Уважно підходите до питання вибору обладнання. Якщо ви звернетеся в компанію, яка використовує китайські машини, то результат може вас серйозно розчарувати.
Отже, все некитайські машини відрізняються більш високою якістю вишивки. Але і серед цієї групи можна виділити свою еліту, це японські вишивальні машини. Японська техніка відрізняється від всіх інших проявів найточнішими технологіями. Тобто, на світовому ринку японська техніка є безперечним лідером.
Але і серед японських вишивальних машин є варіанти. Чому ми віддали перевагу саме фірму Tajima?
Tajima - японська фірма, названа по імені засновника, - викликає безперечну довіру. Вона займається виробництвом швейних машин з 1944 року, і саме тут з'явилися багатоголові вишивальні машини - в 1964 році. Такий тривалий досвід і нев'януча популярність на світовому ринку, плюс стабільно позитивні відгуки - найкраща рекомендація.
Крім того, є ще одна обставина. Саме в Tajima знаходиться найбільший в світі науковий центр з розробок вишивального обладнання. Всі новинки вишивальної техніки приходять саме звідти! Тому і можливості вишивки на Tajima зазвичай ширше, ніж на інших машинах.
До речі, всі наші машини - останніх років випуску, тобто, все новинки нам доступні! Остерігайтеся компаній, які голосно заявляють, що вишивають на Tajima, але не вказують рік випуску своїх машин. Справа в тому, що в Росії часто скуповують старовинні, перемученние європейськими компаніями машини з двадцяти тридцятирічним стажем. Ви не уявляєте собі, як за кілька десятиліть зробила крок вперед вишивальна техніка. Всі ті машини вже морально застаріли. Як би хороша не була японська техніка, але кожне нове покоління машин вишиває все краще і краще, відповідно, чим старше машина - тим гірше у неї виходять якісь нюанси.Создан 17 янв 2018Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина