Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Вышивка на толстовка, свиншотах, регланах, кенгурушках, кофтах
Вишивка на толстовках - однозначно корисне придбання. Індивідуальний дизайн за вашим ескізом виділить з натовпу, покаже почуття стилю, висловить вашу особистість. Емблема команди або вузу підкреслить спільність і почуття єдності. Символіка улюблених груп, автомобілів, ігр продемонструє сферу інтересів і створить навколо вас особливий настрій. Так само індивідуальна толстовка стане душевним подарунком, знаком теплого ставлення до людини.

 

Машинна вишивка на замовлення створить яскраве і акуратне зображення, яке прослужить довше самої толстовки. Виходить неповторна річ, створена спеціально для вас.
Серед наших клієнтів - модельєри і актори, спортсмени та музиканти, телеведучі та політики, активісти і студенти, творчі особистості і приватні особи. У нас ви отримаєте саме таку толстовку з вишивкою, про яку мрієте. Звертайтеся, раді вишити для вас!

 

Замовити вишиванку!

 

Ми вишиваємо по вашому ескізу будь-які картинки, імена, написи, емблеми, логотипи і навіть фотографії. Мінімальний тираж - 1 екземпляр, для оптових замовлень - знижки. Ради закупити для вас толстовки для вишивки, у нас є різні фасони, розміри і кольори.
Нанести вишивку можна на будь-яку частину толстовки - на грудях і на спині, на кишенях, рукавах або капюшоні. У деяких місцях зробити вишивку неможливо через те, що виріб не вийде розмістити в п'яльцях. В такому випадку пропонуємо виготовити нашивку.
Щоб прикрасити толстовку, ми використовуємо металізовані нитки різних відтінків, а світшоти з вишивкою стане модніше завдяки паєтками. Рельєфне виділення деталей зображення досягається за допомогою технології 3D-вишивки. Любителі нічного способу життя оцінять вишивку нитками, що світяться в темряві або ультрафіолеті.Создан 17 янв 2018Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина